İstişare toplantısında seçimle ilgili değerlendirmelerde bulunan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, güçlü bir kadroyla yine ve yeniden Akçaabat’a hizmet edebilecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. 
Fca6366E 5E03 467A 8252 7B81523Cbe44

Akçaabat’ın daha modern daha yaşanılabilir bir kent olması için ilk günden itibaren azim, tevazuuyla ve kararlılıkla tüm ekibiyle birlikte çalıştığını ifade eden Başkan Ekim, “Kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. 
3F2E00E1 593C 4A9D 87A7 F7Cd72828C70

Seçim vaatlerini en kısa sürede hayata geçirmeyi, megaprojeleri en hızlı şekilde Akçaabat’a kazandırmayı ve Akçaabat’ın vizyonuna vizyon katmayı hedefleyen Başkan Ekim, birim müdürleri ile yaptığı istişare toplantısında yol haritasını çizdi.

1A9F259A 7B5E 4D44 B12A 9E79246A0E3B

Akçaabat’taki eksikliklerin ve yapılması gerekenlerin istişare edildiği toplantıda konuşan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Çalışmalarımıza ilk günkü aşkla ve heyecanla devam edeceğiz. Akçaabat Belediyesi olarak hem şehrimizi hem de hemşehrilerimizi ihya edecek işler yapacağız. Bu işleri tüm ekibimizle ve tüm hemşehrilerimizlebirlikte yapacağız. Şehrimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Şehrimizin eksikliklerini biliyoruz. Halkımızın isteklerini biliyoruz. Akçaabat’ımızın ve Akçaabatlılarımızın ihtiyaçları, istekleri ve talepleri doğrultusunda yeni stratejiler belirleyerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Akçaabat Belediyesi ailesi olarak hizmette daima bir fazlasını hedefliyoruz.  Hedeflerimizi Allah’ın izniyle hayata geçireceğiz; Akçaabat’ımızı ihya edecek işlere yine Akçaabatlılarımızla imza atacağız. Bugün itibariyle yeni bir döneme başladık. Yeni dönemde yeni Akçaabat olacak diyoruz. Yeni dönemde Akçaabat’ımız bir başka olacak diyoruz. Yeni dönemde tüm ekibimiz yine canla başla çalışarak bu şehre hizmet edecek diyoruz. 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinin sonuçları ülkemize, milletimize ve Akçaabat’ımıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.  

CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret

Editör: Haber Merkezi