Seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat’ı adeta arşınlayan Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, şehrin tüm caddelerini ve sokakların tek tek geziyor. Çalmadık kapı tokalaşmadık kişi bırakmayan Başkan Ekim’e ziyaretlerinde AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Muhammet Ali Yılmaz, AK Parti ve MHP Akçaabat İlçe Teşkilatı eşlik ediyor. 
99E9158D B6F7 4145 Aef0 E40835D6C859

CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret

Seçim çalışmaları öncesinde de Akçaabatlıları ve şehir esnafını sık sık ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Belediye Başkanlığına adaylığının açıklanmasının ardından ziyaretlerini yoğunlaştırdı. 

Belediye Başkanı Ekim, gündüz; esnafları, vatandaşları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor; akşamları ise Akçaabat’ın çeşitli mahallelerinde mahalle sakinleriyle bir araya geliyor. 

Bugüne kadar tevazu, samimiyet ve hoşgörü ile çalışmalarını gerçekleştiren Başkan Ekim, bundan sonra da aynı anlayış ve disiplinle çalışmaya devam edeceğini dile getiriyor. 
6Fde10C1 3F49 4F99 9A28 704D4Ee46Eeb

Akçaabatlıların saygın bir kentte huzur, güven ve konfor içerisinde kaliteli bir yaşam sürmeleri için durmak yok daima yola devam diyen Başkan Ekim, Akçaabatlılardan tam destek görüyor. 
9E90111C 1430 4B18 9Fca 465Adadaa2F5

Akçaabat’ın gelişmesi, geliştikçe güzelleşmesi için aynı disiplin ve özveriyle yeni dönemde de yorulmadan çalışacağını ifade eden Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Biz, şehrimizin ve vatandaşımızın hizmetkarıyız. Şeffaf, adil,hesap verebilir ve yediden yetmişe tüm Akçaabatlıları kucaklayan bir yönetim anlayışıyla hep birlikte Akçaabat’ımız için çalışıyoruz; yine birlik ve dirlik içerisinde çalışacağız. Bugüne kadar şehrimiz ve hemşehrilerimiz için yaptığımız her şeyde daima Akçaabatlılarımız yanımızda oldu. Biz de hemşehrilerimizi sevinçlerinde, mutlu günlerinde; üzüntülerinde, zor günlerinde hiçbir zaman yalnız bırakmadık; yanı başlarında yer aldık. Dertlerini, kederlerini dinledik birlikte çözüm bulduk; sevinçlerini paylaştık.  Hemşehrilerimizin gönüllerine dokunduk, onlarla hasbihal ettik ve onların dualarına nail olduk. Akçaabat’ımız da Akçaabatlılarımız da hizmetin en güzeline layıktır. Akçaabat bize güveniyor; bize tam destek veriyor. Çıktığımız hizmet yolunda Rabbim alnımızı açık eylesin. Hep birlikte şehrimizi geliştirmeye ve güzelleştirmeye, Akçaabat’ımıza hizmet etmeye gönlümüzü verdik. Gücümüz millet sevdamız Akçaabat’tır.” Dedi.

F4F38Bc5 8627 42C3 Beb5 Fc4Fafe96B7C1C2Ee0Df Abd3 4409 B8Bf A0Ec7A021D35

Editör: Haber Merkezi