ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU;

“TRABZON’UN ULAŞIMINI RAHATLATACAK ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR KENTSEL ULAŞIM PROJESİ’ AÇILIŞ TOPLANTISINA KATILACAK”

9ecbe03c-cd2a-4309-865c-a5bc6cb21d6e

“KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE ‘U FEST’ ETKİNLİĞİNDE BULUŞACAK”

Bakan Uraloğlu programları kapsamında, Trabzon’un daha yeşil, daha çevreci, daha erişebilir bir şehir haline getirecek ve kentin trafik güvenliğini arttıracak çok önemli bir adım olan ‘Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Projesi’ açılış toplantısına katılacak.

İnşaat ve Emlakçılar Esnaf Sanatkarlar Odası Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığına ziyaret İnşaat ve Emlakçılar Esnaf Sanatkarlar Odası Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığına ziyaret

Uraloğlu ardından, Trabzon Valiliği ve AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek. İl protokolüyle bir araya gelecek olan Uraloğlu, Trabzon ile ilgili istişarelerde bulunacak. 

BAKAN URALOĞLU, MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELİYOR
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Bakan Uraloğlu, son programını okulunda gerçekleştirecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘U-Fest’ etkinlikleri kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek. Uraloğlu, öğrencilere bakanlık çalışmalarını aktaracak ve kendi öğrencilik yıllarına dair söyleşi gerçekleştirecek.

Editör: Haber Merkezi