ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU:
TERÖRİSTLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPANLARIN MASKELERİNİ 28 MAYIS’TA SİZ İNDİRECEKSİNİZ

4101ae94-6a8c-49cf-b936-f0b025776c11

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Of İlçe teşkilatıyla bir araya geldi. Burada açıklama yapan Karaismailoğlu, daha çok gönüle gireceklerini belirtti. Karaismailoğlu, “Of’a yüzde 90’lar yakışır. O yüzde 90’ları aldığımızda birileri ‘of’ olacak” ifadelerini kullandı.
Birlik ve beraberlik mesajı veren Karaismailoğlu, 21 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde eser ve hizmet siyaseti yaptıklarını söyledi. 
Bakan Karaismailoğlu, “Her zaman milletin derdiyle dertlendik ve dertlenmeye de devam edeceğiz. 4 tane vatan sevdalısı arkadaşımızla birlikte Trabzon’umuzu, Of’umuzu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edeceğiz. Karşımızda teröristlerle iş birliği yapan ittifaklar durmuyorlar. Daha dün Selahattin Demirtaş’a özgürlük isteyenler, bugün başka maske takıp milletin önüne çıkıyorlar. O maskeleri 28 Mayıs’ta siz indireceksiniz. Bu maskeleri milletimiz iyi tanıyor. Kandil’den işaret eden parmakları o maskelerle kapatamazlar” diye konuştu. 
Daha sonra MHP ve Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Karaismailoğlu, esnafın taleplerini dinledi.

339b6e98-7333-45bf-b901-223a6bca790f

Bakan Karaismailoğlu, ayrıca AK Parti Çaykara ve Dernekpazarı ilçe Başkanlığı’nda partililerle buluştu, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakına verdikleri destekten dolayı vatandaşlara teşekkür eden Bakan Karaismailoğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için daha güçlü destek istedi.

Editör: Muharrem Altıntaş