Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, çok önemli günlerin arifesinde olduklarını belirterek, “Yarın oy kullanırken Eren Bülbül'ü unutmayın” dedi.

MHP Beşikdüzü’nde Yerel Seçim Startını Verdi MHP Beşikdüzü’nde Yerel Seçim Startını Verdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Yomra’nın ardından Meydan’da gerçekleştirilen mitinge katıldı. Coşkulu kalabalığa hitap eden Karaismailoğlu, yarın gerçekleştirilecek seçimlerin Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden biri olduğunu söyledi. 

“Eren Bülbül yaşasaydı yarın ilk oyunu kullanacaktı. Yarın oy kullanırken Eren Bülbül'ü unutmayın” diyen Karaismailoğlu, 21 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde huzur, güven ve istikrar sürecinde Türkiye'nin neler yapabileceğini bütün dünyanın gördüğünü kaydetti. 
Bazı kesimlerin bundan rahatsız olduğunu aktaran Karaismailoğlu, şöyle devam etti:
“Güçlü, büyük Türkiye istemeyen bazı güçler artık silahla başaramadıklarını, siyasi yollarla yapmaya çalışıyor. Bu yüzden yerli işbirlikçileriyle beraber ülkemizi karıştırmaya aday olmuşlar. O vizyonsuz, çapsız adaylarıyla birlikte ülkemizi karanlık günlere geri getirmeye aday olmuşlar. İnlerinde geberttiğimiz teröristlerin kalıntıları yurt dışındaki dağlardan işaret gösteriyorlar. Bu vizyonsuz ve çapsız adayı destekleyin diyorlar. Buna ilk karşılığı verecek olan Trabzon'dur, Trabzonlulardır. Çok önemli bir günün arifesindeyiz. Teröristlerin yaptığı işaretlerle, zafer işareti yaptıklarını gösteriyorlar. O zafer işareti, teröristlerin işaretidir. Onları siz yarın sandıkta kıracaksınız. Erenler ölmez, Yasin Börü'ler ölmez, onları öldüren Selahattin Demirtaş teröristtir.”

NAMUS SÖZÜ VERMİŞLERDİ

Türkiye'nin gelişmesi için projeler ürettiklerini vurgulayan Karaismailoğlu, “Bizi terör belasına bulaştırdılar, kendi dertlerimizle dertlendiremediler. Şimdi vizyonsuz ve çapsız adayları ile birlikte Türkiye'yi tekrar karıştırmak için planlar yapıyorlar. Utanmadan, 'Sana söz' yazmışlar. Biz onların sözünü çok iyi biliriz. Namus sözü vermişlerdi. Bir kişiyi işten atmayacaklardı, tam 25 bin kişiyi işten attılar. Bunların sözlerine ancak bu kadar güvenilir. Yarın ya teröristlerle iş birliği yapanlar kazanacak ya da teröristlerle mücadele eden Recep Tayyip Erdoğan kazanacak. Bu, bu kadar nettir. Ya milli, manevi değerlerimize saldıranlar kazanacak ya da Ayasofya'nın zincirlerini kırıp bütün dünyaya cami olarak hizmete açan Recep Tayyip Erdoğan kazanacak” değerlendirmesinde bulundu.

Savunma sanayinde yerlilik oranının arttığının altını çizen Karaismailoğlu, İHA'lar, SİHA'lar, Kızılelmalar, KAAN'lardan Türkiye düşmanlarının rahatsız olduğunu söyledi. Bakan Karaismailoğlu, “Türkiye düşmanları rahatsız olsun diye bunları yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Güçlü, büyük lider Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.