CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret CHP'li Kaya'dan, AK Partili Genç'e ziyaret

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI URALOĞLU, MEMLEKETİ TRABZON’DA

 I M G 1355

URALOĞLU, BABAOCAĞI DÜZKÖY İLÇESİ ÇAYIRBAĞI MAHALLESİ’NDE ERZİNCAN’IN İLİÇ İLÇESİNDEKİ MADEN KAZASINA İLİŞKİN BASIN MENSUPLARINA AÇIKLAMALARDA BULUNDU:

 

“AFAD KOORDİNASYONUNDAKİ ÇALIŞMALARA BİZ DE BAKANLIK OLARAK TRABZON’DAN VE CİVAR İLLERDEN DESTEKTE BULUNDUK”

Bakan Uraloğlu, baba ocağı Düzköy İlçesi Çayırbağı Mahallesi’ne yaptığı ziyarette Erzincan’ın İliç İlçesinde maden ocağında yaşanan toprak kaymasına ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

I M G 1352

Göçük altında kalan vatandaşlara ulaşmak için arama kurtarma çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Uraloğlu,  “Trabzon ve civar illerden bölgeye gerekli destekte bulunduk.” dedi. 

Bakan Uraloğlu, baba ocağı Trabzon’da Düzköy ilçesi Çayırbağı Mahallesinde Erzincan’da maden ocağında yaşanan toprak kaymasına ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Erzincan’daki maden ocağındaki heyelanın tüm Türkiye’yi derinden üzdüğünü ifade eden Uraloğlu, “Temennimiz vatandaşlarımıza sağ salim ulaşılabilmesi noktasındadır.” dedi.

Bakan Uraloğlu, maden ocağındaki toprak kaymasının büyük bir olay olduğunu belirterek, “İçişleri Bakanımız, Enerji Bakanımız orada. 9 vatandaşımıza henüz ulaşılabilmiş değil. Yoğun bir şekilde çalışmalar devam ediyor. AFAD koordinasyonunda; büyükşehir belediyemiz ve diğer belediyelerimizle birlikte biz de bakanlık olarak hem civar illerden hem de Trabzon'dan oraya gerekli destekte bulunduk. Temennimiz vatandaşlarımıza sağ salim ulaşılması noktasındadır. Ben tekrar geçmiş olsun diliyorum.” ifadelerini kullandı.  

I M G 1353

Bakan Uraloğlu, memleketi Trabzon’da belediye başkan adayları ile birlikte ziyaretlerde bulunarak, hemşehrilileri ile buluştukları söyledi.

I M G 1354

Köyünde olmanın da ayrı bir kıymeti olduğunu ifade eden Uraloğlu, “Belediye başkan adaylarımızla, Ortahisar Belediye Başkanımız aynı zamanda büyükşehir belediye başkan adayımız. Yine il başkanımızla beraber, ilçe başkanlarımızla beraber hem vatandaşın dertlerini dinliyoruz hem de bu seçime yönelik onların desteklerini istiyoruz. Her zaman bizi desteklediler. Sağ olsunlar hem AK Parti'miz hem Sayın Cumhurbaşkanımızı sonuna kadar bizim ilçemiz, Trabzon'umuz arkasında durmuştur. Bu sefer en güçlü destekle, en yüksek oyla beraber inşallah buradan hem Düzköy'de hem Büyükşehir'de hem de bütün ilçelerimizde Cumhur İttifakı olarak en yüksek oyu ve en fazla belediyeyi ki hedefimiz tamamını almak inşallah. O yönde de çalışmalarımız devam ediyor. Buranın ihtiyaçlarını tespit ettik. Vatandaşımız da dileklerini bize iletti. Biz de buraya inşallah büyükşehrimizle, Ortahisarımızla, Düzköy'ümüzle beraber hizmet etme devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bize gösterdiği ilgi ve alakadan ziyadesiyle memnunuz. Sağ olsunlar, var olsunlar.”  değerlendirmesinde bulundu.

Editör: Haber Merkezi