ARSİN’E MÜHENDİS ELİ DEĞECEK

13478B06 4C2B 4088 9Ca4 619C874C48B4

VATANDAŞIMIZIN GÜVENİ TAM,
GERİSİ MÜHİM DEĞİL

Başkan Genç’e Şalpazarı’nda Coşkulu Karşılama Başkan Genç’e Şalpazarı’nda Coşkulu Karşılama

Cumhur İttifakı Adayı Küçük, “Her akşam mahalle buluşmaları yapıyoruz. Bu mahalle buluşmalarında esnafımız, abilerimiz, kardeşlerimiz ile hem hasbihal ediyor hem de Arsin’i hep beraber nasıl daha da güzelleştirebilirizi konuşuyoruz. Bir kuralımız var; bu konuşmalar sırasında kimseye söz vermiyoruz. “İlk senin işini yapacağız” diye kandıranlardan değiliz, olmayacağız inşallah. Herkese mavi boncuk dağıtırsak, her karşımıza gelene “ilk sizin işinizi halledeceğiz” dersek vatandaşın bize ne güveni kalır ne de itimadı. Biz görevlerimizin farkındayız ve süreci de biliyoruz. Bu sebeple iş bilmeyenler söz vere dursunlar biz icraatlerimizle konuşmayı daha uygun buluyoruz.” ifadelerini kullandı. 
I M G 7473

ARSİN’İN SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL 
100 YILINA ÇALIŞACAĞIZ 

AK Partili Küçük, “Biz geleceği düşünerek hareket ediyoruz. Planlarımız ve projelerimiz geleceğe yönelik. Bundan 100 sene sonra yaptığımız eserleri görenler arkamızdan “Allah razı olsun” desinler istiyoruz. Belediyenin tek amacı yol yapmak değil. Biz de asli görevimiz olan yol ve su işlerini bu sebeple projelerimize yansıtmadık. Zaten yapılması gereken işlerimiz bunlar.” dedi. 
I M G 7474

ARSİN’İ GÖZDE BİR İLÇE 
HALİNE GETİRECEĞİZ 

El ele verip Arsin’i her alanda daha ileriye taşımayı amaçladıklarını belirten Küçük, “Bundan önceki süreçte Arsin Belediyesi’nde yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartmak amacında olduğumuzu her platformda dile getiriyoruz. El ele verip Trabzon’da her alanda hizmet seferberliği gerçekleştirecek ve Arsin’i gözde bir ilçe haline getireceğiz.” diye konuştu.

I M G 7476

YAPARSA AK PARTİ YAPAR
BİZ YAPARIZ 

İlçe stadyumu hakkında da bir müjde veren Küçük, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızla yaptığımız istişareler sonucunda Arsin ilçe stadımızın önümüzdeki ay ihalesinin yapılacağını ve Arsin’in yeni stadına kavuşacağının müjdesini vermek isterim. İlçemize hayırlı olsun. Yıllardır yenilenmeye ve güzelleşmeye ihtiyacı olan stadımızın projeleri hazır. Bu projede emeği geçen ve desteklerini esirgemeyen Kıymetli Bakanlarımıza ve Milletvekillerimize ilçem adına teşekkürü bir borç bilirim. Yaparsa AK Parti yapar biz yaparız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

I M G 7475

Editör: Haber Merkezi