ARSİNLİ GENÇLERDEN
ABİLERİNE BÜYÜK DESTEK 

AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma AK Parti’den Trabzon Meydan’da Dev Bayramlaşma

I M G 9798

Sahur programında gençlerle buluşan Küçük, “Gençliğin dilinden ve isteklerinden anlayan, ihtiyaçlarına cevap verebilen bir konumdayız. Gençler de bunun farkında. Biz yaptığımız ve yapacağımız projeleri gençlerin dilinden anlayan ağabeyleri olarak hazırladık. Bu sebeple kardeşlerimizin desteğini bu derece yüksek görmek bizleri fazlasıyla memnun etti. Gençlik biliyor ki; Gerçek belediyecilik AK Parti’dir.” ifadelerini kullandı. 
I M G 9797

ARSİN İÇİN 
SÖZÜMÜZ VAR

Küçük, “gençliğimizi, enerjimizi ve vaktimizi Arsin’i geliştirmeye, büyütmeye ve Trabzon’un gözde ilçesi haline getirmeye harcayacağımıza ve bu uğurda elimizden ne gelirse yapacağımıza söz verdik. Biz sözümüzün arkasındayız. Arsin için, gençlerimizin yarınları için, esnafımız, komşularımız, abilerimiz, ablalarımız için hiç durmayacak ve hep daha iyisi için çalışacağız. Çünkü biz Arsin’in neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Eksiklerini tamamlamak, Arsin’i gözde bir turizm noktası ve can alıcı bir sahil şeridi haline getirmek bizim için hiç de zor olmayacak. Çünkü AK Belediyecilik anlayışı bunu gerektirir.” ifadelerine değindi. 
I M G 9795

PARTİ AYRIMI YAPMADAN 
ARSİNLİNİN BAŞKANI OLACAĞIZ 

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından parti ayrımı gözetmeksizin hizmet edeceğini vurgulayan İnşaat mühendisi İbrahim Küçük, “Biz Arsin Belediye Başkanı olduğumuz zaman parti veya partili ayrımı gözetmeksizin tüm Arsin’e ve Arsinliye hizmet edeceğiz. Zihniyetimiz ve iş ahlakımız bu şekilde olması gerektiği yönünde. Arsin’de hizmet tek bir noktaya değil 33 bin Arsinliye yapılacaktır.” İfadeleriyle sözlerini noktaladı.

I M G 9794I M G 9793I M G 9796I M G 9792I M G 9791I M G 9790

Editör: Haber Merkezi