AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe Akçaabat Belediye Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI'NDAN İSTİFA ETTİ

"Bu kutlu davaya kuruluşundan itibaren gönül veren ve elini değil gövdesini taşın altına koyma düsturu ile başladığımız hizmet aşkına; 2002 yılında AK Parti gençlik kolları başkanlığında görev alarak kapısından içeri girdiğim, gençlik kollarındaki görevimden sonra, mahalle başkanlığı görevi, Ardından ayrı ayrı dönemlerde olmak üzere Ana kademe ilçe yöneticiliği tanıtım medya başkanlığı,3 dönem SKM başkanlığı, Teşkilat başkanlığı, siyasi hukuk işler başkanlığı ve son olarak da 2 dönem ilçe başkanlığı görevi yapmış bulunmaktayım. Her daim evim ve ikinci ailem olarak gördüğüm AK Partim adına 31 mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli idareler ve Yerel Seçimlerinde Akçaabat Belediye başkanı Aday Adayı olabilmek adına Genel Merkezimizin yürütmüş olduğu süreç kapsamında İlçe Başkanlığı görevimden affımı istedim."

AKÇAABAT'A HİZMET HER DAİM ÖNCELİĞİMİZ OLDU

"İlçe Başkanlında görev yaptığım süre zarfında Güzel ilçem Akçaabat’ımız için geceyi gündüze katarak Akçaabat’ımıza hizmet yapmaya çalıştım. Bu süre zarfında gönlünü kırdığım, rızasını alamadığım, beklentisini karşılayamadığım kim varsa herkesten helallik istiyorum. Yine bu süreçte şahsıma güvenen ve de desteklerini esirgemeyen Siyasi büyüklerime, birlikte yol yürüyüp mücadele verdiğimiz Teşkilat mensubu kardeşlerime, Abilerime, Ablalarıma ve de tabii ki herkesten ve her şeyden fazla ihmal ettiğim ama her daim koşulsuz şartsız arkamda duran çok kıymetli Aileme canı gönülden teşekkür ediyorum."

İyi Parti İl Başkanı Erkan’dan Emekli Maaşı Açıklaması İyi Parti İl Başkanı Erkan’dan Emekli Maaşı Açıklaması


AKÇAABAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYIM

"Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Eğer teşkilatımız uygun görür, hemşerilerimiz destek verir, hepsinden önemlisi de Mevlam nasip ederse İlçeme, doğduğum ve büyüdüğüm, suyunu içip havasını soluduğum, 49 yıldır bir fiil yaşayarak her sorununa ve her beklentisine vakıf olduğum Akçaabat‘ımıza Belediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Mevlam en başta ilçem, akabinde şahsım adına hayırlı olanı nasip eylesin diyor sizleri saygıyla selamlıyorum."

Editör: Haber Merkezi