AK PARTİ YOMRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULKADİR ÖZDEMİR’E SEVGİ SELİ

7Abb73Ff 6D1A 47E9 85C7 Be90F6Bbf853

CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez'den Uzungöl'de HES Projesine Sert Tepki CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez'den Uzungöl'de HES Projesine Sert Tepki

‘YOMRA’MIZI BİRLİKTE 
GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ’

Alt yapısından üst yapısına kadar tüm sorunlara hakimiz. Halkın bize vereceği yetkiyle seçimlerin ardından hızlıca harekete geçeceğiz. İlçemiz için hayallerimizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaşmak için büyük bir heyecan içerisindeyim. Öncelikle, bu kutlu yolda bana güvenip destek veren herkese şükranlarımı sunmak istiyorum. Göreve talip olmamın temel nedeni, şehrimizin potansiyelini en üst seviyede kullanarak, her bir vatandaşımızı daha iyi bir yaşam standardına kavuşturmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Yomra bırakmaktır” dedi. 
37E07C2B A85E 47E3 B475 1C98776E5163
‘YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRACAĞIZ’
Şeffaf yönetim ve ortak akla dikkat çeken Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, “AK Parti'nin belediyecilik anlayışıyla, ilçemizi çağdaş, gelişmiş ve sürdürülebilir bir kent haline getirmek için buradayız. İlçemizin her köşesine eşit hizmet götürmek, sosyal adaleti sağlamak ve herkesin yaşam kalitesini artırmak için yola çıkıyoruz. Şeffaflık, katılımcılık ve adalet ilkelerine bağlı kalarak, yönetimimizi şekillendirecek ve her kararımızı bu doğrultuda alacağız. Eğitimden sağlığa, altyapıdan çevre korunmasına kadar geniş bir yelpazede projelerimizle şehrimizi geleceğe taşıyacağız. Bu hedeflere ulaşmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerle birlikte el ele vererek, ortak akılla hareket ederek, daha güzel bir gelecek inşa edeceğimize olan inancımız tamdır. Her birinizi, ilçemizin geleceği için sahip çıkmaya, sorumluluk almaya ve destek olmaya davet ediyorum. Birlikte daha güçlüyüz, birlikte daha ileriye gideceğiz” ifadelerini kullandı.

5F8C4B08 9Ad3 4F40 88E9 7E29758938A7

Editör: Haber Merkezi