AK PARTİ SADECE ARSİN’DE DEĞİL
TÜM TRABZON’DA

I M G 9403

ARSİN AYRI 
ARSİNLİ AYRI

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı ve İnşaat Mühendisi Küçük, “Güzel ve eşsiz ilçemiz Arsin için çalışmalarımız ayrı, kıymetli Arsinli hemşehrilerimiz için çalışmalarımız tamamen ayrı. Bizim projelerimiz sadece yol, su, elektrik ile sınırlı değil. Bizim projelerimizin birer ruhu var. Her birinin arka planında binlerce Arsinli hemşehrimize fayda sağlayacak bir düşünce ve özveri var. Alınteri ile hazırlanmış projelerimizi hemşehrilerimize anlatmalıyız. Bu sebeple Arsin’de ikamet etsin veya etmesin tüm hemşehrilerimize selam veriyor ve projelerimizden bahsediyoruz. Heyecanımızın ve inancımızın ortağı olan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Elhamdülillah her geçen gün sırtımızdaki desteği hissediyoruz.” dedi. 
I M G 9404

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Memleketi Trabzon’da Sevgi Seli İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Memleketi Trabzon’da Sevgi Seli

ARSİN İÇİN 
HAZIRIZ KARARLIYIZ 

Küçük, “AK Belediyecilik hizmetin adresi, dürüst, adil ve şeffaf yönetim, hemşehrimizin huzuru için çalışmak, kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanan, güler yüzlü, etkin ve kaliteli hizmet sunmanın adıdır. Bizler de bu temel ilke ve politikalarımızın eşliğinde Trabzon için, Arsin için çalışmaya, gayret etmeye ve enerjimizi harcayacağız.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

I M G 9408

Editör: Ömer Altıntaş