Ağaoğlu Düşündü Taşındı Adayım Dedi 

Çok zor bir dönemde elini taşın altına sokan ve Muharrem Usta’nın ardından Trabzonspor’da başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Ağaoğlu, göreve geldiği günden bu yana mali krizi düzeltmek adına yoğun bir mesai harcıyor. 

Borçların ödenmesi ve oyuncu alacaklarının gecikmemesi adına her gün kaynak arayan Bordo Mavililer’in patronu, 6 aylık sürede 228 milyon TL’lik bir ödeme gerçekleştirdi. Bu ödemeler sonrasında az da olsa nefes alan Trabzonspor'da şimdiki gündem maddesi ise Aralık ayında yapılacak Olağan Genel Kurul.

‘Gecemi, gündüzüme kattım’

Olağanüstü Kongre’yle göreve gelen ve Aralık ayına kadar Karadeniz ekibinin başkanlığını yürütecek olan Ağaoğlu’nun, önümüzdeki seçime girip, girmeyeceği merak konusuydu. Kulüp için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Trabzonspor’un 1 numarasının, yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, “Seçim zamanı kimse bu sorumluluğun altına girmek istemedi ancak ben bir saniye düşünmedim. Bu takım için gecemi gündüzüme kattım ve mali konularda kulübü biraz rahatlattık. Bu nedenle Aralık’ta yeniden aday olmayı düşünüyorum” dediği öğrenildi.