AK PARTİ YOMRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ABDULKADİR ÖZDEMİR’DEN YATIRIM ÇIKIŞI:

HİZMETLERİMİZİN 
ÜZERİNE KİMSE ÇÖKEMEZ

Ak Parti Ortahisar Teşkilatından Başkan Genç’e Ziyaret Ak Parti Ortahisar Teşkilatından Başkan Genç’e Ziyaret


Mevcut Yomra Belediyesi’nin iktidarın yaptığı projelere çökmeye çalıştığını belirten Başkan adayı Özdemir şu değerlendirmelerde bulundu, “
Üç yıla yakın süredir yapmış oldugum İlçe Başkanlığım süresince Yomra’mıza sayısız yatırım kazandırmak için mücadele ettik, etmeye devam  ediyoruz. İlçe başkanı olduğum sürede özellikle doğalgaz çalışmalarının hız kazandığı kamuoyunun takdiridir. İlçe merkezimizde yapılan orta refüj ve aydınlatma çalışmaları, Kaşüstü bölgesi ile liman kavşağındaki peyzaj çalışmaları ilçemizi güzelliştirme yönünde yaptığımız çalışmalardan bazılarıdır. Bu çalışmalar yapılırken yine Trabzon Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Dairesi başknlığımızla irtibatlı olarak Liman bölgemizde, MİLLİ EMLAK arazisinin yarım kalan tahkimatı dahil olmak kaydıyla 15 milyon TL lik bir yatırımla hazır çim kullanmadan devletimizi ve milletimizi zarara uğratmadan, kamelyaları, yürüyüş alanları, çocuk parkıyla bir sosyal alan oluşturduk.. Yapmış olduğumuz bu yatırımı, bundan önce yapmış olduğumuz hizmetleri sahiplendiğimiz gibi, 
bundan sonraki hizmetlerimizi de takip etmek, aynı aidiyet duygusuyla sahiplenmek en doğal hakkımız ve görevimizdir”dedi. 
F5Bd8015 Af9B 47A9 8736 A073580064F2
SİYASİ ETİĞE AYKIRI
Özdemir açıklamalarına şöyle devam etti, 
“Hükümetimizin hüküm ve tasarrufunda bulunan MİLLİ EMLAK arazisi üzerine , Partimin Büyükşehir Belediyesinin 15 Milyon TL lik yatrımıyla yapımı gerçekleşen parkın açılışını yapmak benim siyasi görevimdir. Mülkü kendine ait olmayan, sadece tahkimatın yarısını dahi tamamlayamayan bir siyasi iradenin bu hizmete sahip çıktığı yerde; Şahsımın, MİLLİ EMLAĞA ait yerde ve bizzat hizmeti gerçekleştiren siyasi iradenin temsilcisi olarak bu hizmete sahip çıkmamam düşünülemez. Kamuya ait inşaat halindeki bir binaya yasaya aykırı olarak asılan pankartının ilgili kurum tarafından sökülmesinden dahi mağduriyet çıkarmaya çalışmak , belediyeye ait kamu binalarına parti logolu seçim afişi asmak siyasi etiğe aykırıdır. Biz hizmet odaklı bir siyasi iradeyiz. Hizmet için her zaman hazırız ve kararlıyız. Bu kapsamda; Sayın Bakanımızla bu hafta Özdil ve Oymalı’ya yaptığımız ziyarette vatandaşlarımıza söylediğimiz gibi bu yıl içinde Özdil-Oymalı gurup yolumuzu bitiriyoruz. Mevcut Hastane yolumuzun asfalt yenilemesine Büyükşehir Belediyemiz başladı ve hızla bitirecek. Alternatif yolumuza da en kısa sürede başlayıp bitireceğimizi geçen haftaki proje toplantımızda ilan etmiştik. Bununla birlikte, Bakanlığımız Pelitli-Yalıncak yolunu kısa zamanda Kaşüstü’ne bağlayacaktır” dedi.  
BİZİ İZLEMEYE DEVAM ETSİNLER
31 Mart gecesi Yomra ilçesini AK Belediyecilikle buluşturacaklarını belirten Özdemir, “ Bizi izlemeye devam etsin.
 Güney Çevre Yolunda Akçaabat’ın batısında iki tüneldeki yoğun çalışmayı merak ediyorsa kendisine yardımcı olabiliriz.
Dün açılışını yaptığımız Liman Çevresi düzenlemesi hayırlı uğurlu olsun. Trabzon Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz.  Yukarıda belirttiğim gibi Liman bölgesini Kaşüstü plajına yaya ve bisiklet yolları ile birbirine bağlayacak projemizi de yine Büyükşehir Belediyemizle birlikte çalışarak hayata geçireceğiz. Sahiller, deniz dolguları, Büyükşehir Belediyemizin sorumluluğunda olup projeye hiçbir katkısı olmayanların yalan yanlış ifadelerle yapılan hizmete çökmeye kalkması; 31 Mart sonuçlarını şimdiden görmüş olduklarının endişesi ve telaşı içinde olduklarını gösteriyor. Tekrar belirtmek isterim ki; Yomra Belediyesi kamuya ait hizmet binalarını bile yasak olmasına rağmen şahsi reklamı için kullanmaktadır. 31 Mart gecesi Yomramız Ak Parti belediyeciliği ile tekrar buluşacak, eser ve hizmet siyaseti Yomra’da tekrar başlayacaktır” şeklinde konuştu.

3725A03F 8F3F 43Dd Af64 52Caae585Efc

Editör: Haber Merkezi