banner277

İstanbul'da 20-23 Eylül'de Trabzon Rüzgarı Esecek

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan 10. Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un Fethinin 557’nci yıl dönümü kutlamaları kapsamında Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) Yönetim Kurulu Heyeti,Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un

İstanbul'da 20-23 Eylül'de Trabzon Rüzgarı Esecek

İstanbul'da 20-23 Eylül'de Trabzon Rüzgarı Esecek 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan 10. Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un Fethinin 557’nci yıl dönümü kutlamaları kapsamında Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) Yönetim Kurulu Heyeti,Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un Fethinin 557’nci Yıl Dönümü Kutlamaları yarın 20 Eylül 2018 Perşembe günü start alıyor. 
Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) tarafından organize edilen Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un Fethinin 557’nci yıl dönümü kutlamaları, 20-23 Eylül 2018 tarihinde Yenikapı Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek.
Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu, Genel Başkan Vekili Yusuf Kızıldağ ve Genel Sekreter İbrahim Akın’dan oluşan yönetim kurulu heyeti, Trabzon Tanıtım Günleri ve Trabzon’un Fethinin 557’nci yıl dönümü Kutlamalarına , Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ında katılması bekleniliyor. www.trabzonhaber24.com 'unda Tanıtım standı açacağı İstanbul Tanıtım günlerine tüm halkımız davetlidir. 
YANACAK İSTANBUL 
Tarih, Kültür ve Turizm kenti Trabzon’un Yöresel Lezzetleri ve Kültürel Güzelliklerinin tanıtılacağı 10’uncu Trabzon Günleri’nde Yusuf Güney, Ekin Uzunlar, Merve Yavuz, Zeynep Başkan ve daha bir çok sanatçı sahne alacak.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273