• DOLAR 32,72 %0.27
  • EURO 35,17 %0.50
  • ALTIN 2.435,61 %0.01
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.453 %-1.33
  • ETHERIUM 3.485 %-0.43
20°

Ekrem İmamoğlu Haberleri

Ekrem İmamoğlu haberleri ve güncel Ekrem İmamoğlu gelişmeleri, Ekrem İmamoğlu ile ilgili tüm video, Ekrem İmamoğlu fotoğrafları ve Ekrem İmamoğlu haberleri Trabzonhaber24 sitemizde


SİYASET

Türkiye Belediyeler Birliği başkanlığı için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ile yarışan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,...

SİYASET

İmamoğlu ve Genç arasında gerginlik! "Benimle polemiğe girmeyin" Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç...

GÜNDEM

İMAMOĞLU: BU ŞEHRE SAHİP ÇIKMAK, FATİH’İN VE ATATÜRK’ÜN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAKTIR

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fransa’nın başkentinde önce Paris Büyükelçimiz Yunus Demirer’i, ardından da Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo’yu ziyaret etti.

GÜNDEM

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Nisan coşkusunu Üsküdar Meydanı’nda yaşayan coşkulu vatandaşlarla buluştu.

SİYASET

İBB 9’ncu seçim dönemi ilk oturumu, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden üçüncü kez başarıyla çıkan Başkan Ekrem İmamoğlu tarafından açıldı.

SİYASET

CHP Trabzon il Başkanı Mustafa Bak,AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahaddin Çebi'nin Ekrem İmamoğlu sözlerine yanıt verdi.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya’yı makamında ziyaret ederek tebrik etti, görevinde başarılar diledi.

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Büyükşehir ve Akçaabat’a seslendi: “Prangaları sökün atın”

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve çekirdek ailesi, Trabzon’daki bayramlaşma ve mezar ziyaretlerine bugün de devam etti.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle Trabzon'a geldi.

SİYASET

31 Mart'taki tarihi seçim başarısının ardından ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, baba ocağı Trabzon'a geliyor.