banner277

Vali Yavuz'dan Sahil Güvenlik Komutanlığına Ziyaret

Haber : Muzaffer Beşinci www.trabzonhaber24.com Vali Yücel Yavuz, Sahil Güvenlik Komutanlığı Doğu Karadeniz Grup Komutanlığı'nı Ziyaret Etti

Vali Yavuz'dan Sahil Güvenlik Komutanlığına Ziyaret

 Vali Yavuz'dan Sahil Güvenlik Komutanlığına Ziyaret

Haber : Muzaffer Beşinci   www.trabzonhaber24.com  

 Vali Yücel Yavuz, Sahil Güvenlik Komutanlığı Doğu Karadeniz Grup Komutanlığı'nı Ziyaret Etti

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Sahil Güvenlik Teşkilatı'nın 35.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Sahil Güvenlik Komutanlığı Doğu Karadeniz Grup Komutanlığı'nı ziyaret etti.

Ziyarette Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanı Binbaşı A.Münir Gümüşbaykal ile görüşerek teşkilatın kuruluş yıldönümünü kutladı.

Vali Yavuz, Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde, denizlere gereken önemin verilmesi ve köklü bir deniz kültürüne sahip olunması gerektiği hepimizce bilinen bir gerçek olduğunu söyleyerek ”Türkiye’nin bir deniz ülkesi olması ancak denizci bir ülke olması halinde anlam kazanacaktır. Bu amaçla Sahil Güvenlik Komutanlığımız; denizlerimizde güvenlik ve can emniyetinin sağlanması, yasa dışı göç ve kaçakçılıkla mücadele, doğal afetlerde yardım, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve deniz kirliliği ile mücadele, stratejik öneme haiz tesislerin korunması, arama kurtarma görevlerini 35 yıldır başarıyla yerine getirmektedir” dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 18:32
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273