banner277

Mazhar Yıldırımhan'dan Bomba Uyarı Cemaatlere Dikkat !

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırmhan Diyanet İşleri Başkanlığını Göreve çağırarak Cemaatlerin kontrol altına alınmasını istedi.

Mazhar Yıldırımhan'dan Bomba Uyarı Cemaatlere Dikkat !

  Mazhar Yıldırımhan'dan Bomba Uyarı Cemaatlere Dikkat !

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırmhan Diyanet İşleri Başkanlığını Göreve çağırarak Cemaatlerin kontrol altına alınmasını istedi. Yıldırımhan Yapmış olduğu Uyarıda Dış Güçlerin FETÖ Örgütüne nasıl sızıp ülkede kaos yaratmak için harekete geçti ise diğer cemaatlerde de bu gibi durumlara müsait olduğunu büyümekte olan tüm dini grupların içine ajanlar sıza bileceğini ifade etti. 

MAZHAR YILDIRIMHAN 
Çok ilginç şeyler oluyor. Cemaatlerin içinde samimi duygularla bulunanlar elbette vardır. Ancak büyüyen yapıları cemaatin başındakiler kontrol edemiyor, ya içeriye ajanlar sızıyor ya da baştakiler bi şekilde satın alınıyor veya sindiriliyor. Fetö haini gibi başka yapıları da ülkemizin başına bela edebilirler. Cemaat yapısı içinde bulunan herkes mensubu bulunduğu yapıyı mutlaka sorgulamalıdır. Sayısal çoğunluğa önem veren ve büyüme arzusu olan her yapı sorun olabilir. Ajanların en kolay sirayet edebileceği yapılar bunlardır. Para, şirket, sayısal güç, siyasal arzusu olan yapılar islama değil başka emellere hizmete dönüşebilir. Bu hayati bir meseledir. Kimseye karşıt bir tutumla bunları söylemiyorum. Ancak devletin ve milletin bekası için ip üzerinde yürüdüğümüzü de unutmamalıyız. Diyanet teşkilatımız çok kapsamlı ve kuşatıcı bir çalışma yapmalıdır. Cemaatlerin sayısal olarak siyasetin üzerine baskı kurmalarının önüne geçilmesi gerekir.
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2017, 23:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273