banner277

Haydar Revi Kahvaltı Dünyası'nı Ziyaret Etti

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ,Ak Parti Trabzon il yönetim kurulu Üyesi Hüseyin Tüysüz ve Ak Parti Sürmene ilçe Teşkilat Başkanı Yunus Emre Emirza'nın Sahibi olduğu Sürmenin Gurur markası olan Kahvaltı Dünyasını ziyaret etti.

Haydar Revi Kahvaltı Dünyası'nı Ziyaret Etti

Haydar Revi Kahvaltı Dünyası'nı Ziyaret Etti 

Haber: Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon il yönetim kurulu Üyesi Hüseyin Tüysüz ve Ak Parti Sürmene ilçe Teşkilat Başkanı Yunus Emre Emirza'nın Sahibi olduğu Sürmenin Gurur markası olan Kahvaltı Dünyasını ziyaret etti. 
Geçtiğimiz gün Kahvaltı Dünyası Sürmene Fabrikasında meydana gelen yangında Fabrikanın İmalathanesinde yangın meydana gelmişti. Yangına anında 21 İtfaiye aracı ile müdahale eden Trabzon Büyükşehir İtfaiye ekipleri yangını kısa zaman içinde kontrol altına alarak yangının büyümesini engellemişlerdi. 

Bugün ise Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Sürmene Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azioğlu ile Sürmene Üzümlü Mahallesi'ndeki Kahvaltı Dünyası Yağ ,peynir ve Türevlerinin imalatını yaptığı fabrikasını ziyaret ederek Fabrika sahipleri Hüseyin Tüysüz  ve  Yunus Emre Emirza'dan fabrika hakkında bilgi aldı. 


  Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ,Ak Parti

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273