banner277

DADDRali Başkanı Zafer Türkmen'den Başkan Rahmi Üstün'e Plaket

Haber. Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Amatör denizciliğin gelişmesini hedefleyerek yola çıkan Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD), bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiği DADDralli Karadeniz 2018 '3 Ülke 1 Hikaye' etkinliği kapsamında, Bugün 2 gündür Demirledikleri Sürmene Yeniçam Limanından Demir aldılar.  

DADDRali Başkanı Zafer Türkmen'den Başkan Rahmi Üstün'e Plaket

DADDRali Başkanı Zafer Türkmen'den Başkan Rahmi Üstün'e Plaket 


Haber. Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 


Amatör denizciliğin gelişmesini hedefleyerek yola çıkan Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği (DADD), bu yıl ikinci kez gerçekleştirdiği DADDralli Karadeniz 2018 '3 Ülke 1 Hikaye' etkinliği kapsamında, Bugün 2 gündür Demirledikleri Sürmene Yeniçam Limanından Demir aldılar.   12 Haziran'da Yunanistan'ın Volos Limanı'ndan başlayarak, Gürcistan'ın Poti Limanı'na kadar uzanan ve 22 Ağustos'ta İstanbul'da bitecek olan etkinlikte yer alan 24 yat, Gürcistan'ın poti limanından Sonra Rize'de demirlediler. Rize Limanında demirleyerek Şehrin tarihi Turistik yerlerini gezen Yat Tutkunları Rize Limanından demir alarak Sürmene Limanına demirlemişlerdi . 'Argonotların İzinde, Altın Postun Peşinde' sloganıyla gerçekleştirilen etkinlik kapsamında katılımcılar, bugün sabah Sürmene YENİÇAM Limanından demir alarak Sürmene Açıklarında birde gösteri yapıp İlçeden ayrılarak Trabzon'a hareket ettiler. 

DADDRALLİ'DEN SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ ÜSTÜN'E PLAKET 
Sürmene'den ayrılan DADDRalli Tutkunları Trabzon'a giderek Trabzon Spor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde bulunan Yat Limanına Demir attılar 2 gün burada konaklayacak olan DADDRalli tutkunları daha sonra demir alıp karadeniz'deki diğer limanlara yelken açacaklar.

DADDRalli Tutkunları Bugün Trabzonspor Yat Limanında Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'e  Ralli boyunca kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı bir plaket taktim ettiler.  DADDRalli Başkanı Zafer Türkmen tarafından taktim edilen Plaketi ve Dernek Flamasını alan Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Karadeniz'de Yat Yarışları ile birlikte Turizm sezonuna katkı yaptıkları için DADRalli Başkanı Türkmen'e teşekkür etti. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273