banner277

Araklı'da Şehit Cenazesinde CHP Çelenk'i Kriz Yarattı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Araklı'da Binlerce İnsanın cenaze Namazını Kıldığı Şehit Sinan Hamza'nın Cenazesine Çelenk Gönderen CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na halk tepki göstererek o çelenk'i şehit Hamza'nın başucuna koydurmayarak parçaladılar.

Araklı'da Şehit Cenazesinde CHP Çelenk'i Kriz Yarattı

 Araklı'da Şehit Cenazesinde CHP Çelenki Kriz Yarattı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Araklı'da Binlerce İnsanın cenaze Namazını Kıldığı Şehit Sinan Hamza'nın Cenazesine Çelenk Gönderen CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na halk tepki göstererek o çelenki şehit Hamza'nın başucuna koydurmayarak parçaladılar. Bunun üzerine CHP Trabzon İl Başkan Yardımcısı Celal Akaç Twitter hesabından Araklılı gençlere hakaret etti. Araklılı Gençlere Hakaret eden Akaç'a Araklılı gençlerden Cevap gecikmedi. İşte o cevap ; 

ARAKLILI GENÇLER 
CHP İl Başkan Yardımcısı CELAL AKAÇ; Klavye Delikanlısı Ağzından Çıkan Sözü Kulağın Duysun Biz Araklılı Gençlere Hiç Bir Şekilde Zavallılar Yakıştırmasını Yapamazsın Bedelini Ağır Bir Şekilde Ödersin Ben Araklı'nın Yetiştirmiş Olduğu Bir Yiğit Olarak Buradan Sana Çağrı Yapıyorum Derhal Araklılı Gençleri Kullanıp Zavvalılar Dediğin Bizlerden Özür Dileyeceksin Klavye Ve Sosyal Medyada Erkeklik Yapma Ben Seni Ekibimle Araklı'nın Gençleriyle Makamında Ziyarete Geleceğim Bakalım Cidden Bizler Zavallımıyız.
NOT: Şehit Cenazelerine Katılmaya Cesareti Olmayanların Gönderdikleri Çelenklerin Akibeti Parçalanmaktır.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2017, 00:45
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273