banner277

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Trabzon'da

Haber: Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet Trabzon'da devam etmekte olan projeleri yerinde inceliyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Trabzon'da

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Trabzon'da

Haber: Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet Trabzon'da devam etmekte olan projeleri yerinde inceliyor.  
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Ortahisar belediye Başkanı Av.Ahmet Metin genç,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve Daire amirleri ile birlikte yapımı tamamlanmak üzere olan Trabzon Yatılı Bölge Kuran Kursunda incelemelerde bulundu. Bakan Cahit Turhan ve beraberindeki heyet daha sonra yapımı devam etmekte olan diğer yatırımları yerinde denetlemek üzere Kuran Kursundan ayrıldılar. 

Maçka ilçesinde yapım devam eden tüneller ile Zigana karayolunda yetkililerden bilgi alan Bakan Turhan'ın, çalışmaları sürdürülen Kanuni Bulvarı ile Kaşüstü kavşağında da incelemede bulunduğu aktarıldı.

BAKAN CAHİT TURHAN CENAZEYE KATILDI

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet Dernekpazarı Taşcılar Mahallesi Sakinlerinden hakka yürüyen Merhum Hacı Mustafa TOPALOĞLU ‘nun cenez merasminine katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 20:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273