banner277

Trabzon’da Taşkınlarla Mücadele Eylem Planı Hayata Geçiriliyor

Haber : Yurdanur Ayaydın www.trabzonhaber24.com Orman ve Su işleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdür Yardımcısı Cafer Orhan Valimiz Yücel Yavuz’u ziyaret etti.

Trabzon’da Taşkınlarla Mücadele Eylem Planı Hayata Geçiriliyor

 Trabzon’da Taşkınlarla Mücadele Eylem Planı Hayata Geçiriliyor

 
Haber : Yurdanur Ayaydın   www.trabzonhaber24.com  Orman ve Su işleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdür Yardımcısı Cafer Orhan Valimiz Yücel Yavuz’u ziyaret etti.
 
Trabzon’da taşkınlarla mücadeleyi öngören eylem planı ile ilgili Vali Yücel Yavuz’a bilgi veren Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdür Yardımcısı Cafer Orhan ”Doğı Karadeniz Bölgemizde 13 ayrı bölgede taşkın ve rusubat kontrol eylem planı yapılmaya karar verildi.  İlimizde üç ayrı vadidede taşkınlarla mücadele eylem planı hayata geçiriliyor. Trabzon’da  Vakfıkebir,Beşikdüzü, Akçaaabat ve Merkez dereleri eylem planı kapsamına alınmıştır. “dedi.
 
Vali Yücel Yavuz çalışmalarından dolayı Orman ve Su İşleri Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdür Yardımcısı Cafer Orhan’a  ve ekibine  teşekkür ederek  telkari fincan takımı hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 16:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273