banner277

Trabzon Otogarı Yeniden İhaleye Çıkıyor

Trabzon'da yeni otogarın ihale tarihi belli oldu Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran ayı toplantıları bugün başladı.

Trabzon Otogarı Yeniden İhaleye Çıkıyor


Toplantıyı İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ve yönetim kurulu üyeleri ile Belediyenin Daire Başkanları ve birim müdürleri de takip etti. 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, toplantının hemen başında geçen ayın faaliyetleri, gündem konuları ve başlanılan bazı projelerle ilgili meclis üyelerine bilgiler verdi. 

YENİ OTOGAR İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
Yeni otogar ile ilgili ihale tarihi belli oldu. 12 Temmuz 2021 tarihinde açık ihale yöntemiyle yeni otogarın ihalesi gerçekleştirilecek. 

PAZARKAPI’DA CAMİNİN ETRAFI İHALEYE ÇIKIYOR

Moloz ve yakın çevresinde Kentsel Tasarım Projesi 1. Etap yapım işi ihale birimine gönderildi. Temmuz ayında ihalesini yapacağız. 1 - A’dan kasıt, orada dolmuşların park yapacağı depolama alanları, ulaşım binamızın içinde bulunduğu alanda bazı çalışmalar, Gasılhane, İtfaiye Binası, Avrasya PAzarı zaten başladı. İnşallah bu şekliyle Pazarkapı Bölgesinde Caminin etrafındaki alanı yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 16:33
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273