banner277

BAŞKAN GENÇ FATİH MAHALLE HALKINI ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Karla mücadele çalışmaları kapsamında kaldırımlarda ve yollarda ortaya çıkan sorunların hızla çözüldüğünü belirten Başkan Genç vatandaşlardan bu doğrultuda oluşacak her türlü taleplerini belediyeye bildirmelerini istedi.

BAŞKAN GENÇ FATİH MAHALLE HALKINI ZİYARET ETTİ

 BAŞKAN GENÇ FATİH MAHALLE HALKINI ZİYARET ETTİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com


 Karla mücadele çalışmaları kapsamında kaldırımlarda ve yollarda ortaya çıkan sorunların hızla çözüldüğünü belirten Başkan Genç vatandaşlardan bu doğrultuda oluşacak her türlü taleplerini belediyeye bildirmelerini istedi.

Ortahisar'ı halkla birlikte yöneteceklerini belirten Başkan Genç, "Ayda bir kez halk günü yapıyoruz. Haftada bir gün de mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun mu, ne ihtiyaçları var gibi sorulara da cevap bulma imkanı buluyoruz. Biz Ortahisarımızı halkla birlikte yönetmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. 2016 yılında hangi mahallede ne tür çalışmalar yapacağız, hangi mahallenin ne eksiği var, bunları da halkımızla paylaşarak, istişare ediyoruz. Bu ziyaretlerden gördüğümüz kadarıyla vatandaşlarımız bundan çok memnun kalıyor. Bizlerle dertleşiyorlar, içtenlikle her türlü sıkıntısını çekinmeden dile getiriyor. Tabi bu da belediyemizin verimli yönetilmesi adına, sorunlara doğru teşhisin konması adına büyük bir önem taşıyor. Yerel seçimlerde söz verdiğimiz gibi katılımcı belediyecilik anlayışı doğrultusunda vatandaşlarımızın her türlü önerisini ve fikrini dinleyerek, onlarla ortak bir paydada buluşmanın yollarını arama gayretindeyiz. Böylece daha gerçekçi ve doğru çözümler üreterek kaynak israfının da önüne geçmiş oluyoruz. Vatandaş da kendi ayaklarına gidip, onları dinlememizden son derece memnun kalıyor. Sorunları yerinde dinliyor, yerinde tespit ediyor ve hep birlikte çözüm üretiyoruz. Bu doğrultu da bazı mahalleri 4-5 kez ziyaret ettiğimiz oluyor. Şu anda 85 mahallemizin tamamını en az bir kaç kez olmak üzere defalarca ziyaret etmiş bulunuyoruz. İnşallah bu uygulamamızı 2016 yılında da daha artırarak, interaktif bir şekilde halkımızla buluşup bir araya geleceğiz." diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2016, 00:02
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273