Köprübaşı'nda Atilhan Sancak''Şafak Vakti Yaklaştı,Gün Ağarmak Üzere''

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Yerel seçimlere az bir zamanın kaldığı şu günlerde Trabzon Köprübaşı İlçesinde kazan kaynamaya başladı bile.

Köprübaşı'nda Atilhan Sancak''Şafak Vakti Yaklaştı,Gün Ağarmak Üzere''

Köprübaşı'nda Atilhan Sancak''Şafak Vakti Yaklaştı,Gün Ağarmak Üzere''

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Yerel seçimlere az bir zamanın kaldığı şu günlerde Trabzon Köprübaşı İlçesinde kazan kaynamaya başladı bile. Köprübaşı'nda bütün partilerden tek tek aday çıkarken İsimleri Revaçta olanlar kendilerini gizlemeye devam ediyorlar. Onlardan bir tanesi de Köprübaşı Fidanlı Mahallesi Muhtarı sevilen şahsiyet sürekli halkın yanında olan halka dokunan insan Atilhan Sancak .Atilhan Sancak bugün yayınladığı mesaj ile ''Belediye Başkanlığının en büyük yarışçılarından olacağının şimdiden müjdesini verdi. Sancak ''Şafak Vakti,Gün Ağarmak Üzere'' artık buradan dönüş yok diyerek şöyle açıklamada bulundu:
ATİLHAN SANCAK ;
Kıymetli hemşerilerim; Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Belediye Başkanlığına aday olmam hususunda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü sonsuz teşekkürler ediyorum. Köprüden önceki son çıkışı geçmiş, geri dönülmez yola girmiş bulunmaktayız. Sevilmek, arzu edilmek ve layık görülmek benim için onur meselesidir. Verilen görev emir mahiyetinde olup, harfiyen yerine getirilecektir. 
Siyasi beklentisi olan muhtelif şahsiyetler kendilerine yer edinebilmek için şahsımla alakalı muhtelif yorum ve değerlendirmelerde bulunmaktalar. Kabullenme sıkıntısı yaşayanlar muhakkak olacaktır. Rahat olun; halkımız vefalıdır, iyi ve kötü gününde yanında olanı, ona dokunanı, ona hizmet edeni çok iyi tanır. Aday adayı arkadaşlara bol şanslar diliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Bizim tarafımızdan erkekçe ve medeni bir şekilde yürütülecektir. 
Ayrım yapmaksızın bu coğrafyanın aşığıyız biz. Hizmet aşkı hücrelerimizin en ücra köşelerine kadar işlemiştir. Bunu yaptıklarıyla ortaya koyan biriyiz biz. Biz haddimizi de hakkımızı da çok iyi biliriz. Ne birilerinin emir eriyiz ne de birilerine karşı siyasetten yada nezaketen borcumuz bulunmaktadır. Bu gerekçelerden ötürü bir kez daha hatırlatmak isterim ki; Kararımız kesin ve nettir. Kararımızın tartışmaya açılması veya pazarlığa tabi tutulması asla ve asla söz konusu değildir. 
Şafak yaklaştı, gün ağarmak üzere. Müjdeli haber ayrıntılarıyla birlikte yakın bir tarihte ilan edilecektir. Girdiğimiz çileli bu yolda Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Sağlıcakla kalın, hoşça kalın.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 20:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160