banner277

Vali Yavuz Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Açtı

Haber : Melek çakır www.trabzonhaber24.com Akçaabat ve Düzköy ilçelerimizdeki şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için iftar programı düzenlendi.

Vali Yavuz Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Açtı

Vali Yavuz Şehit ve Gazi Aileleri İle İftar Açtı 

Haber : Melek çakır  www.trabzonhaber24.com 


Akçaabat ve Düzköy ilçelerimizdeki şehit ailelerimiz ve gazilerimiz için iftar programı düzenlendi.

Düzenlenen programda Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve eşi Şengül Yavuz, Akçaabat ve Düzköy’deki şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelerek, iftar açtılar.

İftar programının ardından konuşma yapan Vali Yavuz, Ülkemizin bağımsızlığının, bölünmez bütünlüğünün korunması uğrunda, huzur, güven içinde yaşamamız ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını hiç çekinmeden seve seve feda eden şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin aileleri ile bir arada olmaktan onur duymaktayız. Şehitlerimizin ve gazilerimizin, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri hiçbir şeyle ölçülmeyecek kadar büyüktür. Bu güzel Ramazan gününde rabbim oruçlarınızı kabul etsin. İnşallah sevdiklerinizle birlikte, sağlık ve sıhhat üzere nice Ramazanlara kavuşursunuz. Hep beraber nice bayramlara da kavuşmayı diliyorum ”dedi.

Programa Vali Yavuz ve eşi Şengül Yavuz’un yanı sıra, Akçaabat, Düzköy ilçelerinin kaymakamları ile şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve yakınları katıldı.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 00:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273