banner277

Akçaabat'ta Baharın Renkleri Sokaklarda

Haber :Muzaffer Beşinci www.trabzonhaber24.com Akçaabat Belediyesi, kent merkezinin farklı noktalarında gerçekleştirdiği çiçeklendirme çalışmaları ile cadde ve sokaklara baharın renklerini taşıyor.

Akçaabat'ta Baharın Renkleri Sokaklarda

 Akçaabat'ta Baharın Renkleri Sokaklarda 

Haber :Muzaffer Beşinci  www.trabzonhaber24.com

Akçaabat Belediyesi, kent merkezinin farklı noktalarında gerçekleştirdiği çiçeklendirme çalışmaları ile cadde ve sokaklara baharın renklerini taşıyor.

Ekiplerin periyodik olarak sürdürdüğü ot temizliği, bitki bakımı, budama, ilaçlama ve havuz temizliği çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. İlçe genelinde birçok alanda bakım ve onarım çalışması yapan ekipler, mevsim şartlarına paralel olarak yeşillendirme, çiçek dikimi ve iyileştirme çalışmalarına da hız verdi.

  İlçenin farklı alanlarında adeta yeşillendirme seferberliği başlatan ekiplerin hummalı çalışması vatandaşlardan da takdir topluyor. Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade eden vatandaşlar Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’e teşekkür etti.

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “ İlçe genelinde yapılan peyzaj çalışmalarıyla Akçaabat’ı güzelleştirmeye, yaz aylarında rengârenk bir görünüm kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 20:04
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273