banner277

Sınır Ötesinden Acı Haber Şehidimiz Var

Kuzey Irak'ta el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı. Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Irak'ın kuzeyinde devam eden operasyonlarda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir asker şehit oldu, 4 asker yaralandı. Genelkurmay Başkanlığından yapılan bilgilendirmede, Irak'ın kuzeyinde devam eden operasyonlarda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı bildirildi. Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı. 6 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ Öte yandan saldırı hazırlığındaki 6 terörist düzenlenen hava harekatı sonucu etkisiz hale getirildi. TSK'dan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyi/Gara bölgesine 29 Eylül 2018 tarihinde düzenlenen hava harekâtı neticesinde, üs bölgelerimize saldırı hazırlığında olan altı silahlı bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir" denildi.

Sınır Ötesinden Acı Haber Şehidimiz Var

Sınır Ötesinden Acı Haber Şehidimiz Var 

Kuzey Irak'ta el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 1 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Irak'ın kuzeyinde  devam eden operasyonlarda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir asker  şehit oldu, 4 asker yaralandı. Genelkurmay Başkanlığından yapılan bilgilendirmede, Irak'ın kuzeyinde  devam eden operasyonlarda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu bir  askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı bildirildi.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda  hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine,  Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan  kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

6 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Öte yandan saldırı hazırlığındaki 6 terörist düzenlenen hava harekatı sonucu etkisiz hale getirildi. TSK'dan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyi/Gara bölgesine 29 Eylül 2018 tarihinde düzenlenen hava harekâtı neticesinde, üs bölgelerimize saldırı hazırlığında olan altı silahlı bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirilmiştir" denildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 20:23
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273