banner277

Bu toplumun arasına kimse fitne sokamayacak

Haber : Muzaffer Beşinci www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Beşikdüzü ilçesinde gerçekleştirdiği iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Bu toplumun arasına kimse fitne sokamayacak

 Bu toplumun arasına kimse fitne sokamayacak

Haber : Muzaffer Beşinci  www.trabzonhaber24.com

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Beşikdüzü ilçesinde gerçekleştirdiği iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirdi. Beşikdüzü ilçe merkezinde düzenlenen halk iftarından hemşehrileri ile bir arada oruç açan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, katılımlarından ötürü Beşikdüzü halkına teşekkür etti.

Konuşmasında mütevazı iftar sofralarında bir araya gelerek tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı verdiklerine değinen Gümrükçüoğlu, “Bu iftar sofraları gösteriyor ki, birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak. Bu toplumun arasına kimse fitne sokamayacak” diye konuştu.

ASKF Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cahit Erdem'inde Katıldığı İftar Programında Beşikdüzü Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakcıoğlu da konuşmalarında Başkan Gümrükçüoğlu’na ilçede gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü teşekkür ettiler. Bıçakcıoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza gerek Beşikdüzü’ne yaptığı yatırımlardan dolayı gerekse getirdiği hizmetlerden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 17:51
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273