banner277

Başkan Rahmi Üstün Türk İslam Aleminin Kurban Bayramını Tebrik Etti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün yayınladığı bir Mesajla Türk İslam Aleminin ve Trabzon Sürmeneli Hemşerilerinin Kurban Bayramını Tebrik etti.

Başkan Rahmi Üstün Türk  İslam Aleminin Kurban Bayramını Tebrik Etti

Başkan Rahmi Üstün Türk  İslam Aleminin Kurban Bayramını Tebrik Etti 


 Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 
 Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün yayınladığı bir Mesajla Türk İslam Aleminin ve Trabzon Sürmeneli Hemşerilerinin Kurban Bayramını Tebrik etti.

 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün“ Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yaşandığı; güzelliklerin ve dostlukların tazelendiği; toplum hayatımızda müstesna bir yere sahip Kurban Bayramının arifesindeyiz. Bilindiği üzere Bayramlar; iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimiz; diğer yandan da, kin, nefret ve düşmanlık gibi kötü duyguların köreltildiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği ortamlardır. İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Bu duygularla Türk İslam Aleminin ve Trabzon Sürmeneli hemşerilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, terörün son bulduğu bir Türkiye özlemi ile mutlu bayramlar dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 14:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273