banner277

Atalay Şahinoğlu'ndan Başkan Rahmi Üstün'e Ziyaret

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Eski İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Atalay Şahinoğlu Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ü ziyaret etti.

Atalay Şahinoğlu'ndan Başkan Rahmi Üstün'e Ziyaret

 Atalay Şahinoğlu'ndan Başkan Rahmi Üstün'e Ziyaret 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com   Eski İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Atalay Şahinoğlu Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'ü ziyaret etti. Şahinoğlu ve beraberindeki heyet ziyaretlerinden Çay Çöpünden Enerji üretimi konusu gündeme damga vurdu. İş Adamı Atalay Şahinoğlu Çay fabrikalarının Çay Atıklarından Enerji üretmek için kollarını sıvadı. Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Atalay Şahinoğlu'na Sürmene hatırası olarak Meşhur Sürmene El Yapımı Bıçağı Hediye etti. 

ATALAY ŞAHİNOĞLU KİMDİR ? 
1939’da Trabzon’da doğdu. 1957’de İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdi. İ. Ü. İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yurt dışında İngilizce lisan eğitimi gördü. Koç Holding’e ait Bozkurt Mensucat ve Mazet Grubu’nda uzun yıllar üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Hayatının büyük bölümü tekstil piyasasında geçti. 1984’te İTO Meclis Üyeliğine, 1990’da Yön. Kur. Başkanlığı’na seçildi. 1995’te yapılan seçimler sonrası İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevini üstlendi. Halen Toprak Holding İcra Kurulu Başkanı ve Genel Koordinatörlüğü, (ASCAME) Akdeniz Ticaret Sanayi Odaları Birliği’nde Yönetim Kurulu ve Muhasip üyeliği, SS İstanbul Tekstil İmalat ve Satıcıları İşyeri Yapı Kooperatifi (İSTEK) Başkanlığını yürütmektedir. Çeşitli sosyal ve sportif amaçlı derneklere ve kulüplere üye bulunan Şahinoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 18:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273