banner277

Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy'dan, Muharrem İnce'ye yanıt!

Trabzon Arsin Belediye Başkanı Mehmet Sait Gürsoy, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin açıklamalarına yanıt verdi.

Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy'dan, Muharrem İnce'ye yanıt!

Yazılı bir açıklama yapan Gürsoy, İnce’nin içişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alan açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını ve kabul edilemez olduğunu ifade etti.


Gürsoy, “Memleket Partisi Genel Başkanı Sayın Muharrem İnce‘nin İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu hedef alan açıklamaları gerçeği yansıtmamakla beraber kabul edilemez bir söylemdir.

Son dönemde kamuoyunda gündem olmak isteyen siyasilerin tercih ettiği bir yönteme Sayın İnce de başvurmuş ancak o da diğer siyasiler gibi hüsrana uğrayacaktır. Halkımızın bağrına bastığı, Cumhuriyet tarihinin en başarılı İçişleri Bakanı olan Sayın Süleyman Soylu’nun başarısına gölge düşürmelerine müsaade etmeyeceğiz.

Sayın İnce, İlçemize gelmişsiniz, öncelikli olarak hoş geldiniz. Ama isterdik ki şehr-i emin olarak bizi arasaydınız, iyi niyetli olmak şartı ile size her istediğiniz bilgiyi verirdik. Ama gördük ki maalesef ülkemizdeki muhalefet anlayışının bir eseri olarak siz de yanlış yönlendirilmişsiniz” ifadelerini kullandı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273