YEŞİLTEPE’DEN BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

30Ae93F8 C25B 4Db5 Beed 8E81E925E923

Trabzon Çiçek Bahçesi Gibi Trabzon Çiçek Bahçesi Gibi

Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Baki Özdemir, Başkan Genç’e teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 18 ilçenin tüm mahallelerine eşit hizmet götürme anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Ortahisar ilçesi Yeşiltepe Mahallesi’nde yapılan asfaltlama çalışması ile trafik akışının hızlı, güvenli ve konforlu olması hedefleniyor.

D0E24A7F B41B 4A48 Bf9A D12Ee4215D98

OKULLAR BÖLGESİ NEFES ALDI
Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Baki Özdemir, Başkan Genç’e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek “Suat Oyman Caddesi’nde gerçekleştirilen asfaltlama çalışması sayesinde mahallemizdeki trafik akışı büyük ölçüde rahatladı. Üst kısımda Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve bir kolej bulunuyor, yolun sonunda ise Yeşiltepe İlkokulu yer alıyor. Bu güzergah, öğrencilerin ve ailelerin yoğun olarak kullandığı bir yol olması nedeniyle büyük önem taşıyor. Yolumuzun asfaltlanması ve kaldırım düzenlemelerinin yapılması ile birlikte hem öğrencilerimiz hem de mahalle sakinlerimiz için daha güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlandı. Ayrıca, Akay Caddesi’nde de Büyükşehir Belediyemizin ekipleri titizlikle çalışarak asfaltlama işlemini tamamladı. Bu çalışmalar sayesinde mahallemizin genel çehresi değişti ve yaşam kalitemiz yükseldi. Başkanımız Ahmet Metin Genç ve emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi'nin taleplerimize hızlı ve etkin bir şekilde yanıt vermesi, bizler için büyük bir memnuniyet kaynağı. Yapılan bu hizmetler, sadece bugünü değil, geleceği de olumlu yönde etkileyecek” şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi