banner277

Trabzonspor kombine için Genç'e teşekkür etti

Trabzonspor kombine için Genç'e teşekkür etti Trabzonspor'un kombine kampanyasına destek olmak için Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, tarafından alınan ve belediye personeline hediye edilen 1061 kombine bileti için Trabzonspor'dan teşekkür geldi. Trabzonspor'un Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret ederek bu anlamlı davranışından dolayı teşekkürlerini iletti. Sağıroğlu, ziyaret sonrasında Ahmet Metin Genç’e adının yazılı olduğu forma hediye etti. GENÇ, KOMBİNE KAMPANYASINA ÖNCÜLÜK ETTİ Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç'in hem maddi hem de manevi olarak her zaman Trabzonspor'a destek olduğunu belirten Ömer Sağıroğlu, "Ortahisar Belediye Başkanımızın Trabzonspor'a yapmış olduğu destekler bizleri motive ediyor. Yeni sezonun açıldığı bugünlerde bu desteği çok anlamlı buluyorum. Takımımızın içinde bulunduğu finans sorunlarını aşmak için bütün Trabzonsporluların desteğine ihtiyacımız var. Sağolsunlar, başkanımız 1061 kombine bileti alarak belediye personeline hediye ettiler ve kampanyamıza destek oldular. Bu konuda öncülük ettiler. Her zaman olduğu gibi maddi ve manevi olarak desteklerini ortaya koydular. Umarım belediye başkanımızın bu özverili desteği herkes için örnek olur. Ve kombine kampanyamız dalga dalga şehrimizin tamamına yayılır. Trabzonspor'umuzu içinde bulunduğu mali darboğazdan hep birlikte çıkaracağız. Herkes elini taşın altına koymalı. Trabzonspor şehrimizin marka değeridir ve tanıtım yüzüdür. Bu marka değeri daha yükseklere taşımak bizim görevimizdir. Bu nedenle bütün Trabzonsporluları kombine kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum. Takımımızı sahip çıkalım! Yeni sezonda Trabzonspor'un başarısı için taraftar desteği çok önemli. Takımımıza gönül verenleri hem maddi olarak hem de manevi olarak destek vermeye çağırıyoruz. Eğer takımımızın finansal sorunlarını halledersek sportif başarı da buna bağlı olarak beraberinde gelecektir." diye konuştu.

Trabzonspor kombine için Genç'e teşekkür etti

Trabzonspor kombine için Genç'e teşekkür etti


Trabzonspor'un kombine kampanyasına destek olmak için Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, tarafından alınan ve belediye personeline hediye edilen 1061 kombine bileti için Trabzonspor'dan teşekkür geldi. Trabzonspor'un Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret ederek bu anlamlı davranışından dolayı teşekkürlerini iletti. Sağıroğlu, ziyaret sonrasında Ahmet Metin Genç’e adının yazılı olduğu forma hediye etti.
GENÇ, KOMBİNE KAMPANYASINA ÖNCÜLÜK ETTİ
Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç'in hem maddi hem de manevi olarak her zaman Trabzonspor'a destek olduğunu belirten Ömer Sağıroğlu, "Ortahisar Belediye Başkanımızın Trabzonspor'a yapmış olduğu destekler bizleri motive ediyor. Yeni sezonun açıldığı bugünlerde bu desteği çok anlamlı buluyorum. Takımımızın içinde bulunduğu finans sorunlarını aşmak için bütün Trabzonsporluların desteğine ihtiyacımız var. Sağolsunlar, başkanımız 1061 kombine bileti alarak belediye personeline hediye ettiler ve kampanyamıza destek oldular. Bu konuda öncülük ettiler. Her zaman olduğu gibi maddi ve manevi olarak desteklerini ortaya koydular. Umarım belediye başkanımızın bu özverili desteği herkes için örnek olur. Ve kombine kampanyamız dalga dalga şehrimizin tamamına yayılır. Trabzonspor'umuzu içinde bulunduğu mali darboğazdan hep birlikte çıkaracağız. Herkes elini taşın altına koymalı. Trabzonspor şehrimizin marka değeridir ve tanıtım yüzüdür. Bu marka değeri daha yükseklere taşımak bizim görevimizdir. Bu nedenle bütün Trabzonsporluları kombine kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum. Takımımızı sahip çıkalım! Yeni sezonda Trabzonspor'un başarısı için taraftar desteği çok önemli. Takımımıza gönül verenleri hem maddi olarak hem de manevi olarak destek vermeye çağırıyoruz. Eğer takımımızın finansal sorunlarını halledersek sportif başarı da buna bağlı olarak beraberinde gelecektir." diye konuştu.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273