TRABZON İDMANOCAĞI'NDAN MİLLİ TAKIMA 3 FUTBOLCU

A Millli Kadın Futbol Takımı'nın Gürcistan'la 24 ve 26 Şubat'ta oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Rize ve Trabzon'da oynanacak maçlar için belirlenen aday kadro 22 Şubat Pazar günü Trabzon Havalimanı'nda toplanacak.

TRABZON İDMANOCAĞI'NDAN MİLLİ TAKIMA 3 FUTBOLCU

 MİLLİ TAKIMA TRABZON İDMANOCAĞINDAN  3 FUTBOLCU 

 A Millli Kadın Futbol Takımı'nın Gürcistan'la 24 ve 26 Şubat'ta oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Rize ve Trabzon'da oynanacak maçlar için belirlenen aday kadro 22 Şubat Pazar günü Trabzon Havalimanı'nda toplanacak.
 
Teknik direktör Talat Tuncel yönetimindeki milliler, Gürcistan'la 24 Şubat Salı günü Rize Yeni Şehir Stadı'nda, 26 Şubat Perşembe günü ise Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadı'nda karşılaşacak. Her iki maç da saat 14.00'te başlayacak.
 
Ay-yıldızlı takımın aday kadrosuna çağrılan oyuncular şunlar:
 
Ezgi Çağlar, Hanife Demiryol, Emine Ecem Esen, Çiğdem Belci, Fatma Kara (Ataşehir Belediyespor), Fatma Şahin, Didem Karagenç, Berna Yeniçeri, Esra Erol, Arzu Karabulut, Yaşam Göksu, Gülbin Hız, Sevgi Çınar, Yağmur Uraz, Ebru Topçu (Konak Belediyespor), Selda Akgöz, Emine Demir, Elif Deniz (Trabzon İdmanocağı), Esra Sibel Tezkan (Bergisch Gladbach), İpek Kaya (Feminin Condenn), Çağla Korkmaz (Lübars), Banu Gürcüoğlu (Teisderbanders).
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2015, 14:54
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160