GÜNEŞ'TEN ATALAY'A DESTEK

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay, Trabzonspor’un eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un yeni stat inşaatı Akyazı'da incelemelerde bulundu. Stattaki sorumlulardan bilgi alan Atalay ve Güneş yeni stadın Trabzonspor için çok önemli olduğunu ifade ettiler. ATALAY’IN KATIKISI ÇOK FAZLA Güneş ve Atalay, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadını ziyaret etti. Güneş, burada yaptığı açıklamada, Akyazı Stadı'nın tamamlandığında Türkiye'nin en önemli spor alanlarından biri olacağını ifade etti. Akyazı Stadı'nın bugünlere gelmesinde Mehmet Atalay'ın çok büyük emeklerinin olduğunu vurgulayan Şenol Güneş, "Sayın Atalay, Trabzon'da spor tesislerinin modernleşmesi ve yeniden yapılması konusunda önemli çalışmalar yaptı. Akyazı stadın bugünlere gelmesinde de katkısı çok fazla. Stat tamamlandığında Trabzon, çok önemli bir tesise sahip olacaktır" dedi. BAŞARIYA KATKI SAĞLAYACAKTIR Atalay ise Akyazı mevkisinde deniz dolgu alanında yapımı hızla devam eden 41 bin 461 seyirci kapasiteli statta çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti. Trabzon’un önünü açacak projeleri hayata geçirmek istediklerini belirten Atalay, "Trabzon'dan sayısız efsane sporcular yetişti ve yetişmeye devam ediyor. Trabzon'da son yıllarda yapılan onlarca spor tesisi, çok daha fazla sporcumuzun başarılar yakalamasına katkı sağlayacaktır. Türk futbol tarihinin efsane futbolcusu ve antrenörü Şenol Güneş ile gezdiğimiz Akyazı Stadıda bu açıdan çok önemlidir."

GÜNEŞ'TEN ATALAY'A DESTEK

  ŞENOL GÜNEŞ'TEN ATALAY'A DESTEK 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay, Trabzonspor’un eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un yeni stat inşaatı Akyazı'da incelemelerde bulundu. Stattaki sorumlulardan bilgi alan Atalay ve Güneş yeni stadın Trabzonspor için çok önemli olduğunu ifade ettiler. 


ŞENOL GÜNEŞ STADIN YAPILMASINDA ATALAY'IN KATKISI ÇOK BÜYÜK DEDİ
Güneş ve Atalay, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadını ziyaret etti. Güneş, burada yaptığı açıklamada, Akyazı Stadı'nın tamamlandığında Türkiye'nin en önemli spor alanlarından biri olacağını ifade etti. Akyazı Stadı'nın bugünlere gelmesinde Mehmet Atalay'ın çok büyük emeklerinin olduğunu vurgulayan Şenol Güneş, "Sayın Atalay, Trabzon'da spor tesislerinin modernleşmesi ve yeniden yapılması konusunda önemli çalışmalar yaptı. Akyazı stadın bugünlere gelmesinde de katkısı çok fazla. Stat tamamlandığında Trabzon, çok önemli bir tesise sahip olacaktır" dedi. BAŞARIYA KATKI SAĞLAYACAKTIR Atalay ise Akyazı mevkisinde deniz dolgu alanında yapımı hızla devam eden 41 bin 461 seyirci kapasiteli statta çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti. Trabzon’un önünü açacak projeleri hayata geçirmek istediklerini belirten Atalay, "Trabzon'dan sayısız efsane sporcular yetişti ve yetişmeye devam ediyor. Trabzon'da son yıllarda yapılan onlarca spor tesisi, çok daha fazla sporcumuzun başarılar yakalamasına katkı sağlayacaktır. Türk futbol tarihinin efsane futbolcusu ve antrenörü Şenol Güneş ile gezdiğimiz Akyazı Stadıda bu açıdan çok önemlidir."

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 21:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160