banner277

AK PARTİ ÖĞRENCİ VE HALKA BÜYÜK MÜJDE İLE GELİYOR

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com AK Parti 1 Kasım seçimleri öncesi vatandaşın yüzünü güldürecek yeni projeler hazırlıyor. Yeni düzenleme en çok üniversite öğrencilerini sevindirecek.

AK PARTİ ÖĞRENCİ VE HALKA BÜYÜK MÜJDE İLE GELİYOR

AK PARTİ SEÇİM BEYANNAMESİ BELLİ OMAYA BAŞLADI ÖĞRENCİLERE BÜYÜK MÜJDELER VAR  

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com 

AK Parti 1 Kasım seçimleri öncesi vatandaşın yüzünü güldürecek yeni projeler hazırlıyor. Yeni düzenleme en çok üniversite öğrencilerini sevindirecek.

ÖĞRENCİLERE MAAŞ MÜJDESİ

AK Parti, 1 Kasım'daki seçim kampanyasını büyük oranda şekillendirdi. Dev projelerle birlikte vatandaşın günlük hayatını ilgilendiren ve yüzünü güldüren adımların yanı sıra yeni projeleri gündeme taşıyacak.

AK Parti yönetimi, 7 Haziran sonrasında sandık sonuçlarıyla ilgili en kapsamlı analizi gerçekleştirdi. İl il anketler yaptırıldı, oy kayıplarının nedenleri ayrıntılı olarak araştırıldı. Bu doğrultuda, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun talimatıyla, partinin tüm birimleri kapsamlı bir çalışma yürüttü. 1 Kasım'da seçim tarihinin kesinleşmesi ile birlikte bu birimler çalışmalarını daha da hızlandırdı.

İLLERE ÖZEL ÇALIŞMA
Özellikle küçük oy farklarıyla milletvekilliğinin kaybedildiği illerle birlikte, daha önceki seçimlere göre oyların azaldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki listelerde stratejik değişiklikler yapılacak. 7 Haziran'da Samsun, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Kastamonu, Balıkesir, Burdur, İstanbul 3. Bölge, Kayseri, Kahramanmaraş'ta AK Parti küçük oy farkları ile birer milletvekilini MHP'ye, Erzincan, Ordu, Sivas, Aydın, Denizli, Eskişehir, Ankara 2. Bölge, İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge'de birer milletvekilini CHP'ye, Diyarbakır, Ağrı, Van'da ise HDP'ye kaptırdı. Kampanyada bu bölgelere ağırlık verilecek.
Öğrencilere maaş müjdesi.

VATANDAŞI KUCAKLAYACAK KAMPANYA
Ak Partinin Tanıtım ve Medya Başkanlığı koordinasyonunda, propaganda ve söyleme yönelik yeni çalışmalar yürütülüyor. Dev projelerle birlikte, vatandaşın günlük hayatını ilgilendiren, mutfak ve cüzdanıyla da doğrudan alakalı adımlar anlatılacak ve yeni projeler gündeme taşınacak. Bu kapsamda, memurdan emekliye, öğretmenden öğrenciye kadar toplum kesimlerinin beklentileri karşılanacak. Ekonomik ve sosyal konular söyleme yansıyacak.
ÜNİVERSİTE MEZUNLARINA İŞ BULUNCAYA KADAR MAAŞ 
AK Parti'nin seçim vaatleri taslağında üniversite mezunu olanlara iş buluncaya kadar maaş verilmesi öngörülüyor. Bununla birlikte, herkesin sosyal güvenceye kavuşması için her evde bir sigortalı olacak. AK Parti'nin seçim bildirgesi taslağında İş-Kur bünyesinde 'Her evde bir sigortalı olacak' sloganı ile proje başlatacağı belirtiliyor. İş-Kur'a başvuruda bulunanlardan öncelik olarak sigortası bulunmayan ailelerden bireylerin tercih edileceği belirtildi.
Öğrencilere maaş müjdesi.

EMEKLİLER UNUTULMADI
Vatandaşın yüzünü güldürecek bu projelerin yanı sıra emekliler de unutulmadı. Kredi çeken yaşlıların ödeme işlemleri de kolaylaştırılacak. Bir yıl erteleme ile faizsiz ödeme söz konusu olacak. Seçim bildirgesi taslağına son şeklini Başbakan Davutoğlu verecek.
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 14:31
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273