banner277

Ak Parti İl Başkanı Revi'den Muammer Demeli'ye Ziyaret

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Geçtiğimiz günlerde İftar sonrası Kalp Krizi geçirerek Ahı Evren Kalp ve Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırılarak Orada Ameliyata alınan MHP Eski İl Başkanı Muammer Demeli yoğun bakımdan servise alındı.

Ak Parti İl Başkanı Revi'den Muammer Demeli'ye Ziyaret

 Ak Parti İl Başkanı Revi'den Muammer Demeli'ye Ziyaret 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  Geçtiğimiz günlerde İftar sonrası Kalp Krizi geçirerek Ahı Evren Kalp ve Göğüs Hastalıkları Hastanesine kaldırılarak Orada Ameliyata alınan MHP Eski İl Başkanı Muammer Demeli yoğun bakımdan servise alındı.  MHP'li Muammer Demeli'nin bugün ziyaretçisi Ak parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi idi. MHP Eski İl Başkanı Muammer Demli'yi yattığı Hastane odasında ziyaret ederek Doktorlarından ve kendisinden hastalığı hakkında bilgi alan Başkan Revi 
Demeli'nin her geçen gün daha iyiye gittiğini görerek çok mutlu olduğunu ifade etti. 

AK PARTİ İL BAŞKANI HAYDAR REVİ 
Geçtiğimiz gün kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alınan ve tedavisinin ardından servise alınan MHP Trabzon eski İl Başkanı Muammer Demeli'yi hastanede ziyaret ettik, maşallah iyi gördük ve daha da iyi olacaktır inşallah. Tekrardan geçmiş olsun Rabbim şifalar versin.dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2017, 02:23
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273