Bakan Uraloğlu Trabzon’a Geliyor İşte Programı. Bakan Uraloğlu Trabzon’a Geliyor İşte Programı.

GENÇ DÖNEMİNDE HİZMETE AÇILDI
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, ORKENT Kapalı Yüzme Havuzu'nun yapılan tadilat ve yenileme çalışmaları sonrasında dönemin Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç döneminde hizmete açıldığını söyledi
ALGI SİYASETİ
İlçe Başkanı Çebi, CHP'li Ortahisar Belediyesi'nin kullanıma açılan havuza kendi hizmetleriymiş gibi yeniden bir açılış programı düzenlediğini kaydederek "Kullanıma açık tesiste ufak bir makyaj yaparak açılış töreni düzenliyorlar, tadilat ve yenileme çalışmalarının kendileri tarafından yapıldığını beyan ediyorlar.
GENÇ DÖNEMİNDE DEV YATIRIM
Halbuki 1 milyon 800 bin liraya havuz güçlendirme ihalesi, 2 milyon 250 bin liraya havuz içi tamirat tadilat ihalesi, 2 milyon 500 liraya mekanik havalandırma sistemleri bakım ve yenileme ihalesi, 1 milyon 250 bin liraya spor kompleksi tamirat tadilat ihalesi, 
500 bin liraya havuz tamirat tadilat ihalesi olmak üzere alanda toplamda toplam 8 milyon 200 bin lira tutarında bir yatırım yapıldı. Bu tutar günümüz maliyetleri ile yaklaşık 30 milyon liraya tekabül etmektedir.
YAPILANA SAYGILARI YOK
İşleri güçleri algı. Yapılan hizmete de saygıları yok, hizmeti şehrimize kazandıranlara da saygıları yok. 
KAÇ LİRAYA TADİLAT YAPTILAR? 
Madem ki tadilat ve yenileme çalışmalarını kendileri yaptılar. Bu yenileme ve tadilat işi ne kadara mal oldu?
KOMEDİ
Şaka desek, şaka değil. Bu bir komedi filmlerinde olur bir de CHP'li belediyelerde olur. " diye konuştu. 
SIRADA HANGİSİ VAR? 
Yakında Tünel Akvaryum ve Boztepe Seyir Terası için de benzer bir açılış beklediklerini ifade eden İlçe Başkanı Çebi, şunları söyledi: "AK Parti yerel yönetimi dönemlerinde şehrimize onlarca vizyon proje kazandırıldı. Çünkü AK Parti demek hizmet belediyeciği demektir. 
HİZMETİ KENDİLERİ ÜRETSİNLER
İki ayı aşkın süredir görevde bulunan CHP'li Belediyeciliğinin yaptığı iki şey var. Biri hizmet etme yerine sürekli ağlayıp bahane üretmek ikincisi de AK Parti döneminde yapılanları algı siyasetiyle kendileri yapmış gibi kamuoyuna duyurmak. Ağlamayı, algıyı bıraksınlar, bir an önce şehrimize hizmet etmeye koyulsunlar. "

Editör: Haber Merkezi