banner277

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun İşi Şansa Bırakmıyor

Koronavirüs başta olmak üzere salgın hastalıkların yayılmasının önüne geçmek için Beşikdüzü belediyesi tarafından başlatılan ilaçlama çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun İşi Şansa Bırakmıyor
banner232

Bu kapsamda vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu taşıma araçları, şehirlerarası terminal, akan ve durgun sular gibi bakterilerin yaşayabileceği ortamlarda tedbirler alınarak ilaçlama çalışmaları yapıldı.


Trabzon Beşikdüzü Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları camiler,  Öncelikle Cuma namazının kalabalık olarak kılındığı alanlar. Banka önleri, Pazar yerleri gibi halkın çok kullandığı alanlar ilaçlanmaya devam ediyor.

Çalışmaları yerinde takip eden Başkan Ramis Uzun  son günlerde dünyayı sarsan coronavirüs ve halk sağlığını tehdit edebilecek olumsuzluklara karşı önlem alındığını belirtti.

Vatandaşları tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulunan Uzun , “Biz belediye olarak tedbirlerimizi almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızda maske mesafe ve dezenfektan uyarılarına uyarak kişisel tedbirlerini aldıkları takdirde bu sıkıntıları da inşallah atlatmış olacağız” şeklinde konuştu.
Mahalle muhtarları ile istişare edilerek yapılan dezenfekte çalışmalarını muhtarlar da yakından takip etti. Muhtarlar yapılan çalışmalardan dolayı belediyeye teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 20:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273