TSGİAD Ordu Perşembe’deki kimsesiz Trabzon mezarlığını gündeme taşıdı TSGİAD Ordu Perşembe’deki kimsesiz Trabzon mezarlığını gündeme taşıdı

Jandarma Teşkilatımız, hem ülkemizin sınırlarını koruma görevini büyük bir başarıyla sürdürmüş, hem de vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlama hususunda üstün bir gayret göstermiştir. Bu vesileyle, Jandarma Teşkilatı’nın her bir neferini, gösterdikleri azim ve kararlılık nedeniyle tebrik ediyorum.

Jandarma personelimiz, görevlerini yerine getirirken karşılaştıkları zorluklara ve tehlikelere rağmen, halkımızın güvenliği için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Bu kutsal görevde, onların en büyük destekçileri ise şüphesiz aileleridir. Jandarma personelimizin aileleri, sevdiklerini görev başında sabırla ve umutla beklemekte ve onların arkasında gizli bir güç olarak durmaktadır. Bu fedakâr ailelerimize, gösterdikleri anlayış ve sabırdan dolayı ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Jandarma Teşkilatı’nın 185. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, şehit düşen kahramanlarımızı rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor; Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarına sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Vatanımıza ve milletimize hizmet yolunda gösterdikleri üstün gayretin, halkımız nezdinde de takdirle ve şükranla karşılandığını belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle, Jandarma Genel Komutanlığı’nın 185. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, vatanımızın bekçisi olan Jandarma Teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyorum.

Aziz Yıldırım
Trabzon Valisi

Editör: Haber Merkezi