Başkan Hasan Arat, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ev sahipliğinde Riva Tesisleri’nde Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’ın da katılımıyla düzenlenen toplantının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

I M G 7612

Toplantıda Beşiktaş'la  Trabzonspor arasındaki Ziraat Türkiye Kupası finalinin İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanması kararlaştırıldı.

Başkan Genç’ten Mete Gazoz’a Telefon Tebriği Başkan Genç’ten Mete Gazoz’a Telefon Tebriği

Başkan Hasan Arat’ın açıklamaları şöyle:

“Beşiktaş JK olarak dost kulüp Trabzonspor’la Türkiye Futbol Federasyonu’nun ev sahipliğinde güzel bir toplantı yaptık. Toplantının ana unsuru güvenlik içinde final maçını organize etmekti. Toplantıda görüşülen bir önemli konuda şehit yakınları ve gazilerimize ayrılacak şeref tribünüydü. Federasyon başkanından VAR hakemi konusunda talepte bulunduk. Final maçı İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Centilmence bir mücadele olmasını diliyorum. Verilen karar herkes için doğrudur. Federasyon ılımlı yaklaşmıştır. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’a teşekkür ediyorum. Hak eden kupayı kazansın.”

Editör: Haber Merkezi