Trabzonspor'un yeni transferi Nwakaeme Trabzon'a geldi.


I M G 4928  

Trabzonspor'da anlaşma sağlanan Nwakaeme, Trabzon'a geldi.

Yeniden Trabzonspor forması giyecek Nijeryalı futbolcuyu kulüp yetkilileri ve çok sayıda taraftar karşıladı.

I M G 4929

Deneyimli oyuncu Trabzon Havalimanı'nda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Çok mutluyum. Dışarıyı henüz görmedim ama Trabzon'un nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum. Ufak bir hastalığım var. Nezleyim. Onların sevgisin karşılık vereceğim. Taraftarın nasıl takip ettiklerini gördüm. Çok mesaj ve yorum alıyorum. Her birine çok teşekkür ediyorum. Bu sevgilerinden ötürü.

Trabzonspor'da Borna Barisic açıkladı: ‘Asistlerim ve gollerimle...’ Trabzonspor'da Borna Barisic açıkladı: ‘Asistlerim ve gollerimle...’


İnstagrama eklediğim video sırasında anlaşmamız tamamlanmıştı. Nevzat Beye ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Kolay bir süreç oldu. Her şeyi çok özledim. Taraftarın desteğini çok özledim. Kutlamalar ve taraftarı çok özledim.

Onuachu'uyla konuştum. Trabzon'da ne kadar mutlu olduğunu, geri dönmenin onu ne kadar mutlu edeceğini bana iletti. Burada oynarken de çok mutlu bir süreç geçirmiş. Şu an ki durumla alakalı bir fikrim yok açıkçası"

Bordo mavili takımın eski oyuncusu Nwakaeme, havalimanında basın mensunlarına yaptığı açıklamada "Trabzonspor'a döndüğüm için çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

Editör: Ömer Altıntaş