İki gün süren etkinlik kapsamında, ilk gün tüm bayilerine Trabzon’un ve Türkiye’nin en Nadide yeri olan Sürmene Çamburnu’nda çam ormanlarının arasında denize sıfır Hancıoğlu tesislerinde misafir edildi .Of’ta Ali Osman Ulusoy ailesinin tarihi konağında yöresel öğle yemeği ikram edilirken Mercedes-Benz Bayilerine  Etkinliğin ikinci gününde ise başta Trabzon Atatürk Köşkü ve Maçka Sümela Manastırı olmak üzere tarihi ve otantik yerleri gezdirildi .

Gizem Bayraktar Ezgif.com Resize

Trabzon'da aracını denize sürüp intihara kalkıştı “Beni neden kurtardınız?” Trabzon'da aracını denize sürüp intihara kalkıştı “Beni neden kurtardınız?”

I M G 0441

Organizasyonda konuşma yapan Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı E.Hülya Ulusoy “HASSOYMercedes-Benz Türk olarak, gelişimin ve dönüşümün öncülüğünü üstleniyoruz. Araçlarımızın tümü yenilikçi yaklaşımımız, sürdürülebilirlik vizyonumuz ve üst düzey kalite anlayışımızın bir ürünü durumunda. Her zaman daha iyisine odaklanıyoruz ve bu hedefe ulaşmada tüm Mercedes-Benz Türk ailesinin iş ortaklarının desteği ve katılımı büyük önem taşıyor. Bu bağlamda, sürekli olarak bayilerimizle ve üstyapıcılarla işbirliği içinde çalışıyoruz. Bu etkinliğimizde dostluğumuzu pekiştiriyoruz.

I M G 0442-1I M G 0444

Editör: Ömer Altıntaş