I M G 1849Trabzon'da Turizm Zabıta Ofisi açıldı! Başkan Genç: "Teyakkuz halindeyiz"

  

Trabzon'da turizm üzerine çalışmalar devam ederken, turizmdeki sorunları yakından takip etmek ve sorunlara çözüm üretmek adına Turizm Zabıta Ofisi kurulmuştu.

I M G 1851

Başkan Ahmet Metin Genç, Meydan Parkı'nda bulunan Turizm Zabıta Ofisi'ne ziyaret bulundu.

Turizm Zabıta Ofisi'ni ziyaret eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, burada basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

Şehre gelen ziyaretçilerin artık daha üst bir ölçekle bakarak bütün sıkıntılarına, bütün sorunlarına çare bulmak için adeta bir seferberlik modundayız, bir teyakkuz halindeyiz" ifadelerini kullanan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, "Sağolsunlar, valimizin öncülüğünde birçok toplantı turizmle ilgili paydaşlarımızla birlikte, ticaret odamız, TÜRSAB'ımız otellerimiz, bütün paydaşlarımız hep beraber toplantılar yapıyoruz çünkü bu iş artık birazcık daha profesyonel gözle bakmamız gereken, ele almamız gereken bir iş." dedi.

Ortahisar Belediyesi’nden ‘Seyir Terası’ Açıklaması Ortahisar Belediyesi’nden ‘Seyir Terası’ Açıklaması

I M G 1838

Kurulan Turizm Zabıta Ofisi'ne ilişkin bilgiler veren Başkan Genç, "Bu ofisi bir iletişim ofisi haline getirdik. Burada havalimanında ve Uzungöl'de artık 8 tane yabancı dili hem Arapçayı hem İngilizceyi çok iyi konuşan hem turizm zabıtası modunda vazife olan ama daha ziyade de bir iletişimle birlikte ziyaretçilerimizin dertleriyle dertlenen hangi kurumla hangi kuruluşla ilgisi alakası varsa o konuda yönlendiren onları enforme eden bir anlayışı ortaya koymak istiyoruz. İnşallah hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz." dedi.

I M G 1826-1

Editör: Ömer Altıntaş