Başkan Kaya: “Belediyemizin Çok Amaçlı Salonu, artık halkımızın emrindedir” Başkan Kaya: “Belediyemizin Çok Amaçlı Salonu, artık halkımızın emrindedir”

YOĞUN KATILIM GERÇEKLEŞTİ

I M G 3262
Ortahisar ilçesinde bulunan Sülüklü Mezarlığı Şehitliği'nde düzenlenen programa Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç,Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya , askeri ve mülki erkan ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan programda şehitlerimiz için dualar edildi. Duaların okunmasının ardından şehit mezarlarına karanfil bırakıldı. 
I M G 3272

MEZARLIKLARIMIZI BAYRAMA HAZIR HALE GETİRDİK
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “Her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarımızda temizlik ve bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşımızın mezarlarıyla ilgili olan toprak ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çevre düzenlemeleri de yaparak mezarlıklarımızı bayrama hazır hale getiriyoruz. Şehit mezarlarımızı ise yıl on iki ay bakımlı tutuyoruz ” ifadelerini kullandı.

I M G 3266

ŞEHİTLERİMİZ, VATANIMIZIN EN DEĞERLİ VARLIKLARIDIR
Şehitlerin, vatanımızın ve milletimizin en değerli varlıkları olduğunun vurgusunu yapan Başkan Genç, “Şehitlerimizin aziz hatıralarını yaşatmak ve minnet duygularımızı ifade etmek için onları unutmayarak bayramda da ziyaret ettik. Şehitlerimize olan vefa borcumuzu yerine getirmek için her zaman çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

I M G 3296

EMANETLERİNE LAYIK OLMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Başkan Genç ayrıca, şehitlerin fedakarlıklarının milletimizin hafızasında daima yaşayacağını belirterek, şehitlerin emaneti olan vatan topraklarını korumak için gereken her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Şehitlerin emanetlerine layık olmak için çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.

I M G 3299

I M G 3267I M G 3265I M G 3298I M G 3297

Editör: Haber Merkezi