Beşikdüzüspor, Trabzon 2. Amatör A Grubu'nda şampiyoluğa ulaştı.

Son hafta mücadelesinde Beşikdüzü İlçe Stadı'nda Çaykaraspor'u konuk eden Beşikdüzüspor sahadan 5-0 galip ayrıldı.

Beşikdüzüspor'u Çaykaraspor karşısında galibiyete taşıyan goller Ahmet Deniz Aşık(3), Mehmet Kahyaoğlu ve Muhammed Dilli'den geldi.

Beşikdüzüspor, Trabzon 2. Amatör küme B Grubu'nu sezonu lider kapattı. Böylelikle mavi beyazlı ekip 1. Amatör'e yükseldi.

I M G 1517

BAŞKAN AKSOY: "KÜÇÜK AİLEMİZİ BÜYÜTTÜK"

Beşikdüzüspor Başkanı Ferhat Aksoy şampiyonluk sonrası yaptığı açıklamada, "Bugün bizim günümüz. Şampiyon Beşikdüzü. Sizlerle birlikte var olduk. A takım seviyesinde sezonun son maçını oynadık. Şampiyon olduk çok heyecanlıyız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Destek olan herkes sağ olsun. Biz küçük ailemizi büyülttük. Kocaman bir aile olduk. Sonsuza denk sürecek. Kızımda seni sevecek Beşikdüzü" dedi.

I M G 1521
UZUN: "DAHA GÜZEL GÜNLER DE GÖRECEĞİZ"

Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun yaptığı açıklamada, "Çok sevinçliyiz. Bu sevinci yaşatan Beşikdüzü spora teşekkür ediyoruz. Beşikdüzüspor çok daha güzel günlerde göreceğiz. Başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

I M G 1522

KAYMAKAM VARDAR: "ÜST LİGLERE ÇIKACAĞIZ"

Beşikdüzü Kaymakamı Ferhat Vardar şampiyonluk sonrası yaptığı değerlendirmede, "Beşikdüzüspor son haftaya da 1. Olarak girdi. Şampiyonluğu ilan etti. İnanıyorum da seneye BAL ligine de çıkacağız. Gençlere teşekkür ediyorum. Maçın keyfini ve heyecanını sonuna kadar yaşadık. Bugün her beraber şampiyonluğa ulaştık. Üst liglere çıkacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

I M G 1516

TEKNİK DİREKTÖR KAYA: "DAHA YENİ BAŞLIYORUZ"

Beşikdüzüspor Teknik Direktörü Salih Kaya, "İyi bir yapılanmanın sonucun emeklerimizin karşılığı ile buradaydık. Tüm Beşikdüzülülere, buraya gönül veren herkese bu şampiyonluk hayırlı olsun. Sonsuz teşekkürler. Hedefimizin en başta söylediğimiz gibi bu takımı göklere çıkartmaktı. Çok çalıştık. Büyük fedakârlıklar yaptık. Daha yeni başlıyoruz. Herkese teşekkürler. İnşallah 1. Amatörde amacımız Bal ligine yükselmek. Başarabileceğimize inanıyorum. O potansiyel burada var" dedi.

I M G 1515I M G 1516

I M G 1520I M G 1520

Editör: Muharrem Altıntaş