KALEPARK’I
HALKIMIZA
AÇACAĞIZ!

4Fa532C7 143C 4702 84E1 41Ab7B50475D

Seçim çalışmaları kapsamında sahaya indiği ilk günden bu yana ortak akıl vurgusu yapan Aydın, Trabzon Kent Konseyi ziyaretinde de şehri istişare ile yöneteceklerini belirtti.

KÜLTÜREL DEĞERLER
ÖN PLANA ÇIKACAK

Aydın, “Ortahisar ilçemizde vatandaşlarımızın istediği projeleri istişare ile hayata geçirmek için görev başında olacağız. Şehrimizde bu isteklerden bir tanesi de Kalepark alanı ile ilgiliydi. Burada yapacağımız çalışma ile birlikte Trabzonlu’nun talebine cevap vereceğiz. Şehrin tarihini ve kültürel değerlerini ön plana çıkartmak için görev başında olacağız.” diye konuştu.

4Fa532C7 143C 4702 84E1 41Ab7B50475D

TARİHE UYGUN
PROJE İLE BİRLİKTE

TTSO heyetinden Araklı Belediye Başkanı Çebi'ye hayırlı olsun ziyareti TTSO heyetinden Araklı Belediye Başkanı Çebi'ye hayırlı olsun ziyareti

Aydın şöyle devam etti: “Yıllardır halkımızın kullanmak istediği ancak bir türlü bu imkânın oluşturulamadığı Kalepark alanını tarihine uygun bir proje ile halkımıza açacağız. Deniz şehri Trabzon’a yakışır bir Deniz Müzesi, tarihi değeri olan deniz fenerini de içeren bir anıt kule ve sosyal etkinlik alanlarını içerecek proje ile şehrimize yepyeni bir sosyal alan olarak kazandırılacaktır.”

Editör: Haber Merkezi