İSTİHDAMA YÖNELİK
PROJELER HAYATA GEÇECEK

Dc10A027 1Eb2 4B50 829A Dfe85B4756E4

“Mahallelerimizde, sokaklarımızda gördüğümüz ilgi ve güler yüz Ortahisar’a hizmet konusunda bizi daha da heyecanlandırıyor.  AK Parti döneminde Trabzon’a gerçekten çok önemli ve çok değerli yatırımlar yapıldı. Bu yatırımlar bizim dönemimizde daha da aratarak devam edecektir.” dedi.

8A304A65 A3F5 472C A078 093F29240245

İSTİŞARELİ YÖNETİM
ANLAYIŞI SERGİLENECEK

İstihdama yönelik projelerin hayata geçeceğini belirten Aydın, “Vatandaşlarımızın sosyal manada mutluluklarını artıracak, huzurlu, sağlıklı bir ilçede yaşamalarına imkân sağlayacak projelerimizi hayata geçirmek için gün sayıyoruz. İstihdam konusu önceliğimiz ve bu manada önemli projelerimiz olacak. Bizim amacımız Ortahisar’daki başarılı hizmet çıtasını bir adım daha ileriye taşımaktır. 31 Mart’ın ardından göreve geldiğimizde bunun için çalışacağız. Şehrimizi genciyle, yaşlısıyla, işçisiyle, esnafıyla, memuruyla kucaklayıp istişare kültürü ile yönetim anlayışı sergileyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

E6145802 D3De 4E85 8448 E8Aea9B3E136

Çebi’den 23 Nisan mesajı Çebi’den 23 Nisan mesajı

HİZMET SEFERBERLİĞİ
DAHA YUKARI TAŞINACAK

AK Parti’nin belediyecilik anlayışı ile Ortahisar’da yine gönüllere dokunan işlerin hayat bulacağının altını çizen Aydın, “Türkiye Yüzyılı Şehirleri için gerek Ortahisar’ımızda, gerekse Büyükşehir’imizde sosyal, kültürel ve sportif manada bundan önce olduğu gibi bundan sonra da takdir gören işlere imza atacağız. Trabzon’umuz AK Parti belediyecilikleri ile hayata geçiren projelerle şu anda birçok şehrin önünde. Bu bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bizim amacımız bu hizmet seferberliğini daha yukarılara ulaştırmak. Görev süremiz boyunca bunun gayreti içerisinde olacağız.” açıklamasında bulundu.

Editör: Haber Merkezi