31 Mart'taki tarihi seçim başarısının ardından ikinci kez İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, baba ocağı Trabzon'a geldi. 
1036A683 F050 4B08 A429 2985E8340452

Ramazan Bayramı’nı memleketinde geçirmek ve hemşerileriyle bayramlaşmak için eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte memleketi Trabzon’a gelen Başkan İmamoğlu’nu, Trabzon Havalimanı’nda CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Belediye Meclisi üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş karşıladı. 
91Cc8017 1Ee5 480D B013 8Aaa27A393Dc

Trabzon’u Temsil Edecekler Trabzon’u Temsil Edecekler

“Trabzon’un gururu Ekrem İmamoğlu” ve “Trabzon seninle gurur duyuyor” sloganları ve alkışlar eşliğinde alana gelen Başkan İmamoğlu, kendisini karşılamaya gelen hemşerilerine teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı. 

“Sizleri çok seviyorum, iyi ki varsınız” diyerek sözlerine başlayan İmamoğlu, şöyle konuştu: 

“Bütün hemşerilerime güzel bir Ramazan Bayramı diliyorum. Hepinizin ailelerine en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Büyüklerimizin ellerinden öperim. Her hanımefendiye özellikle can kurban. Güzel ablalarımız gelmiş. Sizleri yürekten kucaklıyorum. Sağ olun, Allah'a emanet olun." 

  

“İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ORTAHİSAR BELEDİYESİ, ÇOK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAK” 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Ortahisar Belediyesi’nin birlikte çok güzel hizmetler yapacağının altını çizen Başkan İmamoğlu, bütün Trabzonluları, yarın Ortahisar Belediyesinde yapılacak olan bayramlaşma törenine davet etti. 
5Abd03C4 9Fb5 4604 8Abd Ac2Ee22A3231

Başkan İmamoğlu ve eşi, daha sonra doğum yeri olan Akçaabat ilçesine bağlı Cevizli köyüne gitti.

Editör: Haber Merkezi